Politický status roku: Jaro Smejkal popsal, jak vidí volby

mim

Zpěvák Jaroslav Smejkal na Facebooku vyjádřil, co si myslí o letošních parlamentních volbách. A je to síla!

„Letos je obzvlášť těžké vůbec číst volební programy některých politických stran, neboť připomínají závody neandrtálců na LSD. Třeba komunisté slibují mír ve světě… Takže Vojta Filip asi vezme cep a tanga z třešniček a poběží to zachraňovat… Anebo si volby spletl s přihláškou do Miss. Zrovna pojmy komunismus a mír jdou k sobě asi tak podobně jako adopce černouška stejnopohlavním neonacistickým párem,“ myslí si Jaro.

„Zato ČSSD slibuje průměrnou mzdu 40tis., takže pan ZaOrálek (tento víkend i ZaAnálek) bude ústní konzultace provozovat už jedině za cash, aby se na to třeba někdy ušetřilo. Zelení zlegalizují prostituci, tak snad se bude šlapat alespoň u stromů a ne u silnic, ať je to eco-green. Babiš tečka STB tečka com zlevní pivo a květiny a řekne ti – Bude líp! Takže se hodně ožer za málo a kytkou dej starý doma po hubě. No, pane Andrej, s Vámi bude všechno, jen ne líp. Ale Mařenka, co bydlí na návsi, říkala, že jste moc hodný pán, že jste včera ráno u Jednoty rozdával koblihy,“ pokračoval Smejkal na svém Facebooku.

„Tomio PročTuVůbecSešMura by nejradši každému dal zbraň a postřílel všechny, kteří mají šátek na hlavě a je jedno, jestli jsi muslim nebo babka, co jde pro máslo v akci… Máš šátek, máš. TOP 09 by rádo zvýšilo přitažlivost zemědělství pro mladé, takže všude vysázíme travku, cocu a Karel (čti NeGott) osobně krávám nandá podvazky a roubík do huby. A velkou pecku přináší také KDU-ČSL, které chce zvýšit porodné na 50tis. za 1. dítě a 100tis. za každé další, takže pokud tě doteď sraly aktivistické matky s ucumlanou kozou ven z trika na každém rohu, tak se rovnou zastřel v jejich bavoráku… Jo a taky kandiduje Franta Ringo Čechů, dobrý kejmoš našeho hradního Miloše Ethanol-Zemana. Teď se hodí si zazpívat Kde domov můj…“ uzavřel zpěvák.

Co si o jeho názorech myslíte vy? Souhlasíte s ním?

Jaro Smejkal – Never mind