Exmanžel Bartošové Pomeje. Problémy posluchačů prokládá českou hudbou

Lubos-Prochazka

Vždy se zajímala o lidi s nějakým životním příběhem. Proto Frekvence 1 před lety vzala do svého týmu Terezou Pergnerovou (36). Teď udělala podobný krok. Na celoplošeném rádiu v noci na dnešek začal vysílat herec a exmanžel zpěvačky Ivety Bartošové - Jiří Pomeje (46).

Z vysílacích vln rádia Frekvence 1 se Jiří Pomeje poprvé ozval po půlnočních zprávách se slovy: "Tady je Jirka Pomeje, váš parťák po půlnoci." Až do čtyř do rána mu pak do studia volaly a psaly desítky lidí. Buď ho chtěli posluchači jen pozdravit a nebo se herci svěřovali se svými problémy. Dovolal se i posluchač Pavel, který hrozil, že spáchá sebevraždu. Pomeje se mu tento krok snažil rozmluvit a to se mu také povedlo. Poslechněte si záznam.

Tady si poslechněte další sestřih z první Pomejeho show.

Pokud jde o hudbu, pouštěl Pomeje celou noc do vysílání výhradně české hity. "Jsme moc rádi, že na nabídku kývnul. Jeho nezaměnitelný hlas a projev do živého nočního vysílání přesně pasuje. A když k tomu přidáte životní zkušenosti, kterých má na rozdávání, není co řešit. První vlna pozitivních ohlasů ze strany posluchačů nám potvrzuje, že jdeme správnou cestou. Před Jirkou jako moderátorem je velký kus cesty, ale věříme, že ji zvládne a stane se fenoménem nočního éteru," řekl Kouli dramaturg rádia Frekvence 1 Jakub Wajshajtl. Další noční služba čeká Jiřího ze čtvrtka na pátek.

Témata: