Poslechněte si: Ani ty, ani já. To David Koller je v dobré formě!

Redakce

Po comebacku kapely Lucie si její frontman David Koller (Rozhovor: Že spolu Lucie nemluví? Nesmysl) nevzal volno, ale rovnou začal pracovat na novém albu. Vyjde příští rok, už teď si ale můžete poslechnout nový singl Ani ty ani já. Produkoval ho Angličan Steve Lyon, který pracoval s Depeche ModeThe Cure nebo Paulem McCartneym, a Koller je v něm v dobré pěvecké i textařské formě.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/175343781″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

Základy skladby Ani ty ani já měl David Koller podle svých slov dlouho v šuplíku. „Slovenská textařka a básnířka Mirka Ábelová mi z nich za jeden den pomohla udělat písničku. Na té jsem měl nakonec skvělou možnost pracovat s lidmi, jejichž zvuk je slyšet na mnoha nahrávkách, které mám rád,“ říká.

Poslechněte si Davida Kollera i Lucii v Youradiu
Jaký byl koncert Lucie v Brně?

Jak zní nová písnička naživo, si mohou fanoušci přijít poslechnout už tuto neděli 16. 11. na mejdan k jejímu vydání do pražského Meetfactory. Za symbolické vstupné 100 korun David Koller s kapelou odehraje celý koncert. „Bude to naše příprava na pondělní vystoupení nazvané Znovu 89, které se bude konat 17. listopadu na Václavském náměstí. V našem bloku si pozveme na pódium i Lenku Dusilovou, Dana Bártu, Michaela Kocába nebo Petra Vášu,“ říká David Koller. Akci, která potrvá od 18 do 20 hodin, bude v přímém přenosu vysílat Radiožurnál. (sli)