Poslechněte si Breaking News, novinku od Michaela Jacksona

Redakce

Nedávno jsme informovali, že na 13. prosince 2010 chystá vydavatelství Epic Records ve spolupráci s Estate of Michael Jackson (společnost spravující Jacksonův majetek) vydání desky Michaela Jacksona Michael složené z materiálu, který vznikl ještě před smrtí krále popu. Ode dneška je na Jacksonově webu k poslechu ukázka, skladba Breaking News, jež se na albu taktéž objeví.
Breaking News nahrál Jackson v New Jersey v roce 2007. Skladba, kterou teprve nedávno jeho spolupracovníci dokončili, zatím nikde nevyšla. Jak se vám tenhle mix popu, R´n´B a drobků východních melodií líbí? Ještě dodáváme, že obal chystané desky je dílem malíře Kadira Nelsona z roku 2009. Malba má znázorňovat důelžité momenty zpěvákova života a důležitých lidí kolem něj.
V souvislosti s chystanou deskou Michael se objevily ze strany společnosti Estate of Michael Jackson pochybnosti, zda jsou všechny vokály, jež mají na albu patřit Jacksonovy, skutečně jeho. Podezření padlo i na skladbu Lovely Way, kterou dal dohromady producent Mark Ronson. Podle jeho vyjádření pro magazín NME ale o pravosti Jacksonova partu není sporu. (sli)