Povolání snů: Jak vypadá den ženy, kterou živí testování vibrátorů?

Pavla Gabrhelíková

Venus O´Hara má doma přes čtyři stovky vibrátorů. Náplní její práce je totiž jejich testování, psaní recenzí, natáčení videí a komunikace s výrobci. Magazínu Mirror popsala, jak vypadá její den, a my jsme si řekli, že byste to měli taky vědět.

Venus je vlastně živnostník jako každý jiný. Samozřejmě pracuje z domova, nicméně její další náplň práce se dost liší od pracovního naplnění těch ostatních volnonožců. Je profesionální testerkou sexuálních hraček.

Když se vzbudí ještě před východem slunce, jde na pláž pozorovat, jak vychází, když se vzbudí na znamení budíku, začíná svůj den pořádným orgasmem způsobeným vibrační hračkou Siri 2 od LELO a meditací. Siri 2 je stimulátor klitorisu se silným motorem, který ji ale stejně nikdy plně neuspokojí. Toto ranní potěšení nazývá „rekreačním orgasmem“, skutečné testování se odehrává až posléze. Takže žádný začátek dne v dopravní zácpě nebo přecpaném autobusu. Už závidíte?

Pak jde ještě nahá do kuchyně, odšťavní si ovoce a sedne k počítači. Tady už začíná být její den podobný tomu vašemu: Venus odpoví na maily, zčekne účty sociálních sítí a postne pro své sledující na Twitteru fotku. Zabývá se testováním vibrátorů, které už jsou na trhu, nebo jí výrobci zadarmo pošlou nekomerční prototypy. Když má vyzkoušet něco od nového dodavatele, nejdřív si ho proklepne na webu a zjistí, jestli není hračka nějak zdravotně závadná.

Aby jí nějaký vibrační stroj učaroval, musí se jí líbit. To znamená, že ji musí vzrušit pouhý pohled na tuto hračku. Prý i když už otevírala přes čtyři sta krabic s novými produkty, vždy se těší na další nový. Na to, aby zjistila, jestli ji přivede ke sladkém vyvrcholení, jí stačí držet stroj v ruce: tím zjistí, jak je tvrdý, jak silný má motor a prozkoumá strukturu. Nikdy prý nevydrží čekat, než se úplně nabije, protože se nemůže dočkat další nové poutě za orgasmem.

Vibrace jí prý znějí jako když nad ní letí vrtulníky plné demonstrantů, kteří se dívají, jak provozuje vlastní aktivistickou akci. Představa, že ji seshora pozorují a jak se uspokojuje, se jí děsně líbí. Může se zdát, že jde prostě jen o další orgasmus, ale není to tak. Ve skutečnosti jde o regulérní multitasking. Venus při rozkoši hodnotí klíčové prvky, analyzuje průběh masturbace a představuje si, co se dole asi děje.

Pak vyrazí někam do města, kde napíše skript k videu na YouTube, připraví recenzi, odpoví na maily a pokecá s ostatními nezávislými pracanty. Doma pak natočí video a jde se projít na pláž. Prý si už celou věčnost slibuje, že si založí i Tinder, ale ještě se k tomu nedostala. Jisto jisté je jen to, že další den přinese další orgasmus.

A co skutečný sex? Po třech orgasmech denně je naprosto vyšťavená, takže po chlapech nějak natouží. Popravdě si moc nedokážeme představit toho alfa samce, který by ji po tolika hračkách uspokojil svým obyčejným, lidským penisem. Ale tak někteří chlapi mají rádi výzvy. Pak by stačilo počkat si na recenzi.