Pozor, jen pro silné povahy! 8 youtubových kanálů, které nás vyděsily k smrti

Pavla Gabrhelíková

Neděláme si legraci. Přinášíme vám totiž ty nejzvrhlejší, nejděsivější a nejpodivnější youtubové kanály, které svět internetu spatřil.

Cyriak

Vlastník účtu je animátor na volné noze. Má talent vytvářet neuvěřitelně divná a populární animovaná videa. Toto video je to nejnormálnější, co na jeho youtubové stránce najdete.

Cyriak

Larry Carlson

Tenhle týpek je stoprocentně na LSD. Nedívejte se na jeho videa, pokud trpíte epilepsií. Všechny ty surrealistické, blikající a mnohoznačné výjevy by vám mohly vyvolat záchvat. I pro zdravého člověk je to totiž dost.

Larry Carlson

Everything is terrible

Někteří z vás se vyžívají ve sledování videí, které vás nutí plácat se do čela. Pokud se k této skupině řadíte, musíte vidět obsah tohoto kanálu. Shromažďuje většinou záběry zapomenutých televizních pořadů, které jsou opravdu příšerné. Ve všem.

SCORE POINTS ___ EVERYTHING IS TERRIBLE_

The Uncharted Zone

Co se stane, když se rozhodnete shromáždit a propagovat nejhorší amatérská hudební videa? Vznikne The Uncharted Zone!

Without You – Mark Gormley

The New Storyteller

Kanál, ve kterém chlápek vypráví pohádky. Na scéně vydíte staticky stojící hračky, které fyzicky předvádějí, co se v příběhu děje. Zní to celkem normálně. Jenomže není. Už jenom ta hudba na pozadí a děsivý projev majitele kanálu stojí za to.

The New Storyteller

01A51CDO’s Channel

Obsah, který nás znepokojuje úplně nejvíc. Obsahuje pouze deset bizarních videí (z nichž každé je bizarní trochu jinak), na jejichž pozadí je šum nebo křik. Navíc majitel účtu před šesti lety záhadně zmizel. Unesl ho snad někdo? Podívejte se na jeho poslední příspěvek a posuďte sami.

01A51CDO’s Channel

Meatsleep Archives

Tak tohle je pravděpodobně profil sériového vraha. Nejdivnější záběry děsivých míst doplněné o podivné vyprávění, šumy, křiky, hučení, bzučení…

Meatsleep Archives

Andywilson92

Kanál, který se snaží zničit všechny vaše oblíbené vzpomínky na fiktivní seriálové postavy. Pokud chcete vidět třeba Simpsonovy v nelichotivé 2D animaci, je to kanál přesně pro vás.

Andywilson92