Prásknuto: Modelka Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcem

Redakce

Uhrančivě krásná modelka Tereza Budková se v Čechách moc neohřeje. Převážnou část roku tráví pracovně v Německu, kde fotí kampaně známých značek, a teď to vypadá, že přesměruje svoje pracovní aktivity za svou láskou do Kanady. Již nějaký měsíc se povídá, že se vídá s legendárním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, a včera nám Tereza jejich vztah oficiálně potvrdila.

„Ano, s Ondrou jsme spolu,“ potvrdila svůj nový vztah modelka, která se letos na jaře rozešla se svým přítelem po osmi letech. Sama však dlouho nezůstala. Na charitativní akci Jakuba Voráčka se seznámila s Ondřejem Pavelcem a pravděpodobně právě tam přeskočila jiskra.

„Jsem šťastná,“ dodala se zářivým úsměvem Tereza. „Byla jsem za Ondrou na dva týdny na návštěvu. Věřím, že můžeme skloubit naše pracovní i soukromé životy. Když se chce, jde všechno,“ usmívala se Budková.

Terezu jsme potkali na pirátské lodi na pražské náplavce, kam vyrazila se svou maminkou na kapitánskou párty. „Vyvedla jsem mamku ven a každý říká, že je to moje sestra,“ řekla Tereza.

Po mamince zdědila krásný úsměv i postavu a po jejím vzoru se nejspíš nemusí bát stárnutí, s největší pravděpodobností bude vypadat stále mladě jako ona.

5 důvodů, proč se chová jako blbec

10 otázek, které dejte hned na prvním rande a bude o zábavu postaráno