Před Elánem na turné zahrají rockeři Tibet a zatančí folklorní skupina

Redakce

Slovenská Sskupina Elán, která chystá na říjen turné The Best Of vol. 2 po sportovních halách, představuje předskokany. Koncerty otevře brněnská rocková kapela Tibet, před pražským vystoupeném se ukáže umělecká tančení skupina Čarovné ostrohy. Předkapely zahájí své sety v 19:00, Elán začne hrát ve 20:00. Zaznít by měly jak hity, tak několik nových písniček z alba, která kapela podle manažera skupiny Michala Čimery snad opravdu dokončí před začátkem turné; poslechněte si ukázku, písničku Ryšavá. Sestavu Elánu rozšíří během turné dechová sekce saxofon – trombon – trumpeta.

The Best Of Vol. 2.
Brno (17. 10.), Praha (22. 10.), Ostrava (24. 10.), Bratislava (28. 10.) a Košice (30. 10.)

Tibet, který před Elánem hrál už předloni, letos vydal pětipísňové EP Signál; trojici vlastních skladeb na EP doplňuje předělávka písně Zrdcadlo z repertoáru Karla Černocha. Novou nahrávkou by muzikanti rádi navázali na úspěšné poslední album Robinsonaut, díky které si jich všimla rádia. 

Čarovné ostrohy jsou skupinou folklorních tanečníků, kteří se zúčastnili soutěže Talentmania a za sebou mají i řadu vystoupení v zahraničí. (red)