Před Pet Shop Boys v Praze zahrají Cartonnage

Redakce

Ve středu 13. srpna se sálem nedávno otevřeného Fóra Karlín rozezní největší hity i novinkové skladby legendární britské skupiny Pet Shop Boys. (Přečtěte si článek Pet Shop Boys: 9 písniček, které máme rádi). Večer zahájí ve 20 hodin pražské electro-popové duo Cartonnage.

 

Zpěvačka Vanda Choco a producent Armin Effenberger, kteří tvoří pár i v osobním životě, letos v létě záměrně téměř nekoncertovali, aby si mohli naplno užít svůj první přírůstek do rodiny. „Na koncert před Pet Shop Boys se opravdu těšíme. Nejenže jsou nezpochybnitelnou electro-popovou ikonou, ale především jednou z mála hvězd 80.let, která neustrnula v minulosti a jejíž nové desky udávají tempo elektronické hudbě.“ netají se úctou k Pet Shop Boys Cartonnage, kteří se po středečním vystoupení ve Foru Karlín začnou věnovat přípravě speciální show pro letošní ročník přehlídky nových technologií – Akropolis Multimediale. „Úprav a novinek nebude ušetřena jak naše hudba tak vizuální prezentace. Připravujeme zbrusu novou scénu, kostýmy i projekce, při kterých tentokrát využijeme například morphingu“ dodává Armin Effenberger z Cartonnage.

 

Pet Shop Boys ovládnou pódium Fóra Karlín ve středu 13.srpna kolem 21 hodiny večerní. V rámci večera zazní nejen jejich největší hity, ale i loňské, kritikou vysoce ceněné, album Electric. „Kapela si veze vlastní scénu a převážnou část techniky. Už jen ze seznamu technického vybavení je zřejmé, že se návštěvníci můžou těšit na opravdu velkolepou audio-vizuální show.“ dodává za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek. (kač)