Překvapte partnera aneb jak na nezapomenutelný narozeninový sex?

Lucie Bryndová

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a vy stále dumáte nad tím, co jí letos přichystat? Máte pocit, že má už snad všechno a stejně si na hmotné dárky nikdy příliš nepotrpí? Zkuste zapojit fantazii. Jejím největším potěšením jste přece vy! Říká se, že ty nejlepší věci v životě se nedají koupit. A takový hezký dárek v podobě originálního milování ničím nenahradíte. Jak připravit tohle speciální narozeninové překvapení, aby si ho patřičně váš partner užil?

  • Dejte najevo, že je celý den jen o něm. Přichystejte mu lahodnou večeři. Zdá se vám to jako klišé? A co takhle uvařit mu ji nahá nebo oděná pouze do zástěry? K tomu si můžete vzít nějaké pěkné botičky na podpatku. Vaření hned dostane úplně nový rozměr. Nebude se na vás moci vynadívat a bude se těšit, až po lahodných chodech ochutná dezert v podobě vás. Tak nevymýšlejte žádné náročné recepty, abyste neměli příliš nacpané pupíky a mohli na to rovnou po večeři vlítnout.
  • Pohrajte si s ním. Chcete změnu? Pořiďte si paruku v úplně jiné barvě, než jsou vaše pravé vlasy. Oblékněte se do pořádně svůdného prádýlka a klidně se trochu výrazněji naličte. Tohle překvápko si nachystejte pěkně pečlivě a předem. Žádný spěch. Až přijde domů, bude úplně vedle z toho, kdo to na něj doma čeká.
  • Odhoďte stud stranou. Má přece narozeniny, a ty nemá každý den. Je něco, co jste spolu v posteli ještě nikdy nevyzkoušeli? Teď je ten pravý čas. Vystupte z rutiny a popusťte uzdu fantazii. Jestli s tím máte trošku problém, dejte si před příchodem polovičky skleničku vína. Hezky vás to uvolní a rozpálí a zbavíte se zbytečných zábran. Zvolte něco, po čem si myslíte, že váš partner touží. Jestli už přišla někdy řeč na něco, co by s vámi chtěl vyzkoušet a ještě se tak nestalo, výborně. Máte udičku, které se můžete chytit.
  • Pořiďte sexy hračku. Jestli vám přijde milování málo, můžete ho zpestřit novou sexuální hračkou. Nevíte si s jejím výběrem rady? Neostýchejte se zeptat. V sexshopu vám rádi poradí. Pořiďte něco, z čeho budete mít prožitek oba dva nebo hlavně váš partner. Skvělé je, že to není jen dárek na jedno použití, takže pokud se vám hračka zalíbí, můžete ji přizvat do ložnice, kdykoli si budete oba přát.
  • Dejte si načas. Milujete se spolu často, a tak by takový dárek nebyl ničím výjimečným? A co takhle domluvit se na týdenním nebo klidně delším půstu až do jeho narozenin? Oba budete jako časovaná bomba, která vybouchne právě na jeho narozeniny. Užívejte si sexuální napětí a očekávání, které se pak promění ve sladkou realitu.
  • Udělejte něco nečekaného. Když to budete příliš plánovat, nebude to tolik vzrušující. A kdo říká, že se musíte milovat jen jednou? Překvapte ho třeba hned po příchodu domů. Polibte ho na přivítanou, vezměte mu věci z rukou a řekněte mu, aby se posadil na gauč. Pak mu stáhněte kalhoty a věnujte se jen jeho chloubě. Určitě takové krásné přivítání ocení. A po večeři můžete pokračovat.