Přesně za měsíc: J.A.R.u bude 25 let. Popřát přijdou Dyk i Vladimir 518

Redakce

Tak jako každý rok, i letos se skupina J.A.R. pod vedením Romana Holého a Oto Klempíře představí na narozeninovém koncertě v pražské Lucerně. Tentokrát tu přesně za měsíc, 17. listopadu, proběhne grandiozní oslava 25. narozenin. Poprvé s celou řadou hostů. Koncert začne v devět večer, lístek stojí přes Ticketpro 390 Kč.

Poslechněte si J.A.R. v Youradiu

„J.A.R. menu bude bohaté: přes Jakýpak vokolky, Moj Šwiat, Papa was a rolling stone, Tak tady M.A.S.H., Maximiga, Bulháry, Metamegamastítko až po jsem Jsem pohodlný či Hamas a vysmaží vám do mozků i duší nezapomenutelné zážitky dvojího druhu. První je umělecký, druhý emocionální – to když se celá desítka hráčů dostane do koncertního varu a společně s publikem začne ztrácet pojem o realitě,“ vzkazuje kapela. 

J.A.R. si poprvé ve své kariéře pozvali „významný počet“ hostů. V Licerně se tak ukáže například Vladimir 518, Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Vojtěch Dyk, Xavier Baumaxa nebo Markéta Foukalová.

Koncert je součástí velkého Festivalu svobody, ke kterému se připojila například organizace Člověk v tísni anebo Knihovna Václava Havla. (sli)