Přezdívali jí „Květáková hlava“: Kvůli urážkám musela modelka, co vypadá jako panenka, seknout s kariérou

Redakce

Je krásná - tak krásná, že její dokonalé rysy z ní dělají živou panenku. Duckie Thot si myslela, že v kariéře modelky jí to jedině pomůže, místo toho se ale setkala s tvrdou šikanou, a to zejména ze strany svých kolegyň. Kvůli urážkám musela na dva roky "zmizet ze světa".

Když jí bylo pouhých 17, účastnila se Nyadak Thot, která si nechává říkat Duckie, televizní soutěže Austrálie hledá topmodelku. Pro pořad, který pomáhá začínajícím manekýnám nakopnout kariéru, se Duckie zdála být ideální adeptkou. Symetrické křivky, úzký pas, velké oči, výrazné rty, štíhlé končetiny. Podle některých vypadá přesně jako panenka Barbie v životní velikosti.

A právě to se dívce stalo osudným. Místo, aby její dokonalou krásu lidé obdivovali, začali ji fanoušci seriálu na sociálních sítích bombardovat urážkami. Komentovali její netradiční, dle některých nepřirozený vzhled a kvůli barvě Duckiiny kůže se to samozřejmě neobešlo ani bez pár rasistických poznámek.

Poslední kapkou pro už tak těžce zkoušenou teenagerku byl komentář kolegyně modelky Winnie Harlow, která se účastnila americké verze pořadu. Ta Duckie označila za „Květákovou hlavu“. Vzhledem k tomu, že Harlow trpí kožní poruchou, která jí na kůži vytváří velké pigmentové skvrny, a sama se v dětství potýkala se šikanou, je to k nevíře.

Duckie se nakonec rozhodla, že jí to za ten stres nestojí a stáhla se do ústraní. Trvalo to dva roky, než se opět vrátila do mediálního světa. Dnes devatenáctiletá dívka je touto zkušeností zocelená a odhodlaná dosáhnout svého snu, který jí před nedávnem málem vzali.

My jí tedy předpovídáme hvězdnou budoucnost! Mrkněte na ni do galerie.

Dívka s vzácnou chorobou má ve 26 letech tělo jako důchodkyně

Galerie: Modelka se syndromem kočičích očí dobývá fashion svět