Příběh domu malé Sallie. Nejděsivější místo v Americe?

Paga

Podle legendy zemřela Sallie z tohoto domu jako malá holčička v roce 1905 potom, co jí doktoři zvrzali operaci tlustého střeva. Zřejmě jim to ani jako duch nikdy neodpustila a kvůli tomu způsobuje mužům, kteří vkročí do domu, škrábance a popáleniny.

I když byl dům postaven už v 70. letech, paranormální jevy tu jeho obyvatelé sledují až od 90. let. Konkrétně od doby, kdy se do nevelkého kamenného domu na N. Second Street v Atchisonu přistěhoval mladý manželský pár Tony a Debra Pickman. Debra navíc zrovna čekala syna.

Když se Tony vrátil 31. října 1993 z práce, šel si do kuchyně nalít trochu mléka. Čekala tam na něj malá dívka. Tony se lekl, upustil sklenici a běžel nahoru po schodech za Debrou. Později si vzpomněl, že na sobě dívka měla bílé šaty, které vypadaly jako ze začátku 18. století.

Chybný první dojem

Jenže v následujících dvou letech mu Sallie předvedla, že žádná milá holčička není. Na Tonyho těle se začalo objevovat čím dál tím víc šrámů a popálených míst, navíc ho někdy srazila k zemi neznámá síla a nechtěla ho nechat jít. Na rukou mu zůstávaly otisky zubů, i když novorozený syn zuby ještě ani neměl. Ale to nebylo všechno, co se v domě dělo:

  • Technologie EVP (Electronic Voice Phenomena) tu zaznamenala mnoho hlasů – žen, dívek, mužů, a dokonce i zvířat.
  • Neustále tu bylo slyšet klepání, ťukání a zvuky pohybujícího se nábytku.
  • Psi tu štěkají na jedno místo, na kterém „nic“ není.
  • Na některých místech je extrémní zima a pach shnilého masa.
  • Některé předměty čas od času levitují, fotky na stěnách jsou pořád vzhůru nohama.
  • Na fotografiích pořízených v domě jsou vidět podivné bílé kruhy.
  • V ložnici se hromadí různé hračky na jednom místě, nejčastěji plyšoví medvídci.

Není divu, že si po dvou letech rodina řekla dost a odstěhovala se pryč. Po 10 letech se sem vrátili s médiem, které odhalilo, že je tady mnohem víc duší, jako duch mladého otroka Paula, Agnes Finney, dcera páru, který vlastnil dům déle než kdokoliv jiný, nebo například Brandon, dominantní mužský duch, jenž dělá dospělým žijícím v domě naschvály, aby rozesmál děti. Žijící i mrtvé.

Pokud plánujete dovolenou a máte rádi děsivá místa, Salliin dům by se měl stát vaším příštím cílem.