Příběhy fanynek, které měly sex s hvězdami: Jaký je v posteli Bieber nebo Will.I.Am?

Redakce

Co napsaly uživatelky na Facebooku o svých idolech? Popsaly pěkně peprné historky!

  • Gaqua prozradila, že její bývalá spolupracovnice měla sex s Tommy Leeem. Bylo to prý v devadesátých letech, kdy vyšlo video Pam & Tommy Lee a ona z něj byla úplně paf. Žila v té době v LA a každý večer chodila k jeho pokoji, dokud se neukázal. Když ho konečně potkala, řekla: „Chci s tebou mít sex.“ On se zasmál. Později spolu zašli na House party a on jí řekl, že se s ní vyspí pouze tehdy, když bude mít předtím orální sex s někým jiným, ona ale odmítla. Přesto si to pěkně rozdali. Dotyčná řekla: „Byla to skvělá zkušenost a moc jsem si to užila. Nabídl mi i pět set dolarů za to, že si nechám vytetovat „Motley Crue“, to jsem odmítla, protože nejsem jejich velký fanoušek.“
  • MollymOOn prozradila, že v roce 2013 potkala se svými kamarádkami Justina Biebera v Torrontu. Jedna z nich s ním a s jeho kamarády odešla na hotel. Bylo zde dalších pět dívek, které musely podepsat smlouvy a odevzdat své telefony. Všichni se kolem Justina museli posadit a on jim asi hodinu zpíval a přitom kouřil marihuanu.
  • TheLonelyScientist napsala, že její spolužačka „spala“ s Johnem Mayerem po koncertě ve Virginii. Říká „spala“, protože si nad ní masturboval a potom prostě odešel.
  • Werdnamik prozradila, že její spolubydlící na škole spala s Lil Waynem po jeho show v D.C. Když skončili, dal jí tisíc dolarů a vyhodil ji ze svého autobusu.
  • NuQ řekla, že její kamarádka spala se zpěvákem skupiny Blackeyed Peas, Will.i.amem. Mluvila o tom několik měsíců.

Na co myslí muži při sexu: WOW, kde se to naučila?

Přátelství mezi mužem a ženou: 11 situací, které znáte, pokud ho máte. „A spíte spolu?!“

Témata:,