Přijďte se pokochat ženskou krásou na L’Amour Night

mim

Třetí ročník večírku L’Amour Night se opět ponese v duchu ženské krásy a smyslnosti. Diváci se mohou těšit na vystoupení burleskní tanečnice Angeliny Angelic, ze které sálá pozitivní energie a sex-appeal. Další burleskní show pak předvedou tanečnice a akrobatka Linde von Schwarze a něžná Miriam Belle. Show se koná 19. května 2018 od 19 hodin v P. M. Clubu.

L’Amour Night ale není jen o burlesce. Společně zatančí první sólisté baletu Národníhodi vadla a držitelé cen Thálie, Michal Štípa a Nikol Márová. O další podívanou se postará akrobatka Kristýna Stránská se svou taneční partnerkou z Losers Cirque Company.

Akrobatické číslo předvede Olga Yasinská, tentokrát ve vzduchu na šálách. Exotická Yayu Němcová Lopatio v sobě propojuje ženskost a živočišnost, kterým dá prostor ve svém pole dance actu.

Samozřejmě nesmí chybět módní přehlídky. Na mole bude k vidění prádlo z dílny přední české korzetiérky Riwy Nerony i něžné krajkové prádlo od módní návrhářky Michaely Dúcké. Svou novou kolekci předvede extravagantní módní návrhář Danny Worm a Nona G zazáří s prádlem a doplňky z lacku zdobeným štrasem.

V butikové sekci, budou mít hosté možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit výrobky z dílen prezentovaných návrhářů. Večerem bude provázet šarmantní mladý herec a zpěvák Kryštof Krhovják.

Pauzy mezi vystoupeními vyplní kapela Angelina & Her Nails v čele se zpěvačkou a burleskní tanečnicí Angelinou Angelic. L’Amour Night doprovodí výstava kreseb malířky Katastrofé, která se při tvoření nové série inspirovala říší pohádek a znázornila princezny, jak je neznáte, speciálně pro L’Amour Night