Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Paga

Kvůli čemu byste dělali psí kusy? Za co jste ochotní klidně položit život? Je to dost ovlivněné datem vašeho narození.

 1. Beran. Jste ochotni se vzdát i vlastní mámy pro vzrušení z dobrodružství. Neustále se ženete za velkolepými zážitky. Novou výzvu přijmete za každou cenu.
 2. Býk. Pro lásku a potěšení z ní byste snad šli i na konec světa. Když někoho milujete, položili byste život jen za to, aby byl ten člověk skutečně šťastný.
 3. Blíženec. Jste velice spontánní a nepokazíte žádnou legraci. Kvůli ní jste schopni zajít opravdu daleko. Jste plní energie a když přijde na věc, konáte rychleji, než myslíte.
 4. Rak. Riskujete vše pro člověka, se kterým máte hluboké duševní spojení. Váš vnitřní život je velmi bohatý a odráží se to do všech oblastí vašeho života. Neváháte si jít pro velké množství lásky a péče.
 5. Lev. Jste velmi hrdí a neoblomní, proto neustále děláte všechno pro to, abyste měli vždycky situaci pod palcem. Jste sebevědomí a věříte, že máte vždycky pravdu. Dostat vás od kormidla je opravdu oříšek.
 6. Panna. Budete riskovat vše za cenu toho, že můžete získat ještě víc. Ve věcech máte pořádek a věříte svému úsudku. Díky disciplinovasti váš risk vždycky dobře dopadne.
 7. Váhy. Obětovali byste vše za dokonalost. Vypadáte dobře a žijete naplno i spontánně. Jste spokojení, ale kdybyste měli možnost udělat svůj život dokonalejší, neváhali byste.
 8. Štír. I když to vypadá, že jste do větru, pro své blízké byste se rozkrájeli. Jste citliví a někdy špatně zvládáte tvdou realitu. Než abyste přišli o své nejbližší, raději byste zemřeli sami.
 9. Střelec. Jste usměvaví a zvědaví. A chcete, aby takové bylo i vaše okolí. Budete klidně dělat psí kusy jenom proto, aby se kolem vás všihni smáli nebo jste v nich vzbudili zvědavost.
 10. Kozoroh. Jste ochotni vzdát se čehokoliv za slávu a štěstí. Vaše kroky vede bohatství a úspěch. Tak pozor, abyste na to nedoplatili!
 11. Vodnář. Vy jste odhodlaní čerpat znalosti a být moudřejší, ať to stojí, co to stojí. Milujete intelektuální výzvy a při cestě za poznáním někdy zapomínáte, kde jsou hranice.
 12. Ryby. Nedokážete být bez sebevyjádření a na oltář umění klidně položíte zdraví i vztahy. Jste emocionálně napojení na vesmír, proto jste ochotní dělat velká rozhodnutí i přes svou pověstnou zranitelnost.