Proč je tak zatraceně těžké se do vás zamilovat? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Eva Vogelová

Všechny vaše vztahy ztroskotaly po velmi krátké době? Chyba bude nejspíš ve vás. Vaše znamení vám prozradí, proč se do vás nikdo nedokáže zamilovat.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). S vámi je to vážně těžké. Jste neklidní, nesnášíte rutinu a snadno se začnete nudit. Člověk, se kterým trávíte čas, z vás musí být na nervy. Připadá si s vámi nemožně, protože si myslí, že je nejnudnější tvor na světě. Pravdou však zůstává, že vy se nudíte téměř s každým.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Tvrdohlavost je vaše druhé jméno. Neumíte dělat kompromisy, jste zaslepení svojí pravdou. Vždycky si děláte věci po svém a způsoby řešení ostatních lidí vás nezajímají. Nedá se s vámi ve vztahu jednat skoro o ničem.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Vyhýbáte se rozhodování. Nejraději byste všechno hodili na partnera. Chcete, aby vybíral, kam budete chodit na rande nebo kolik spolu budete trávit času. Dokonce byste byli nejraději, kdyby si váš protějšek sám vybral dárek k narozeninám.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Jste moc milí a hodní. Souhlasíte se vším, co vám partner řekne. Necháte na sobě i dříví štípat. Škodí vám to. Moc lidí nechce chodit s pasivním jedincem.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Příliš se staráte o to, co si o vás ostatní lidé myslí. Místo toho, abyste řešili svou lásku, zaměřujete se na to, jaké má vaše okolí o vašem novém objevu názor. Před ostatními svoji lásku vychvalujete až do nebes, vybíráte vždy její nejlepší fotky. Mnohdy je to pro vás důležitější než samotný vztah.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Stavíte si kolem sebe velkou zeď. O všech problémech vtipkujete a zlehčujete je. Místo toho, abyste své potíže začali řešit, berete je na lehkou váhu.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Máte problémy s důvěrou. Neustále své partnery podezříváte z nevěry. Uchylujete se často k zoufalým činům. Svým protějškům tajně nahlížíte do soukromí. Díváte se na jejich sociální sítě, protože nutně potřebujete vědět, s kým si momentální píší.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Nikomu nedokážete stoprocentně věřit. Dokonce ani svým nejbližším. Všechna tajemství si necháváte pro sebe. Bojíte se, aby některé informace o vás někdo nezneužil. Protějškům vaše tajnůstkářství vadí, protože toho o vás spoustu neví.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Bojíte se závazků. Pokud s někým začnete chodit, nemáte potřebu s ním trávit dvacet čtyři hodin denně. Rádi byste měli hodně času pro sebe. Chcete si zachovat alespoň částečně svoji svobodu. To však nemusí každý unést.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Udržujete všechny emoce v sobě. Když vás něco štve nebo bolí, tiše trpíte sami se sebou. Nechcete protějšek zavalovat svými problémy. Potíž je v tom, že on to na vás pozná, ale vy svá trápení stejně neřeknete nahlas.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Děláte chyby, ale občas se za ně nedokážete omluvit. Přiznat chybu vám připadá nemožné. Bohužel právě tohle vyžaduje partnerství s člověkem, kterého máte rádi.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Často děláte z komára velblouda. To moc lidí nebaví…