Proč nemůžete navázat smysluplný vztah? Znamení zvěrokruhu vám ukáže drsnou pravdu

Eva Vogelová

Nedaří se vám nikoho najít? Když s někým začnete chodit, nevyjde to? Možná je zakopaný pes ve vás. Znamení zvěrokruhu vám napoví, v čem konkrétně jste hrozní.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Jste od přírody vášniví a tvrdohlaví. Nebojíte se to dát najevo hned na začátku vztahu. Se svojí intenzivní rozvášněností a zbrklostí občas ale překračujete hranice. Protějšek si může vaše jednání interpretovat jako neurotické, aniž by vás stihl pořádně poznat. Pokud chcete, aby vám nějaký vztah vydržel, měli byste se v jeho začátcích trochu krotit.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Neumíte v komunikaci s ostatními nalézt ten pravý střed. Máte toho spoustu na srdci, ale bohužel to neumíte správně říct. V každém vztahu je základem komunikace. Ta vám dělá však zásadní problém. Nedokážete se vyjádřit jasně, nebo rovnou křičíte.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Máte velkou tendenci se neustále hádat a to nejen ve vztahu s partnerem/ partnerkou. Když s někým začnete chodit, pomalu začínáte ztrácet sami sebe. Snažíte se pro svůj protějšek udělat maximum, ale přitom přicházíte o pevnou půdu pod nohama sami v sobě. Pokud s někým začnete chodit, neupínejte se na něj tolik. Myslete i na sebe.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Máte velmi dobré srdce. Dokážete být velmi empatičtí a vcítit se do druhých lidí. Rádi ostatním pomáháte. Má to však i svoji stinnou stránku. V některých situacích jste extrémně citliví. Často reagujete iracionálně, jen na základě svých silných pocitů. Netvrdíme, že je na tom něco špatného, ale někteří lidé takový protějšek jednoduše nesnesou.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi jsou vůdčí typy. Pokud děláte nějakou vedoucí pozici, není v tom žádný problém. Horší je, když se chováte jako generálové ve vztahu. V některých situacích jde do popředí vaše ego a to zejména během hádek. Spoustě lidem vadí, když se jim protějšek snaží řídit život.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny jsou perfekcionisti. Očekáváte toho od protějšku moc. Kladete důraz na detaily. Představujete si partnera / partnerku jako dokonalou bytost. Ve vztahu máte vysoké nároky a jen tak se do něj s někým rozhodně nepouštíte. Kvůli vašemu přístupu vám už nepochybně uniklo několik skvělých lidí, kteří se mohli stát vašimi partnery. Často zapomínáte na to, že dokonalost neexistuje.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Hledáte neustále jeden typ partnera. Pravděpodobně jste již měli tu čest poznat člověka, který se vám zamlouval po všech stránkách. Nevyšlo vám to spolu a vy neustále hledáte někoho podobného. Máváte rukou nad lidmi, kteří na první pohled nemají ty kvality, které vy hledáte.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Máte neobvyklý zvyk. Když se dostanete do nějakého vztahu, na všechno strašně spěcháte. Po dvou měsících s protějškem byste se už nejraději viděli u oltáře s dítětem v ruce. Spoustu lidí tento přístup děsí a odrazuje. Utečou vám.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Myšlenka na to, že se v životě uvážete jen na jednu osobu, vás docela děsí. Máte rádi svobodu, poznávání nových míst a lidí. Dlouho nedokážete vydržet na jednom místě. Bojíte se, že se nedokážete ukotvit a z vážných vztahů raději couváte.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Máte bohatý vnitřní svět, rozhodně nejste nudní. Trvá vám ale dlouhou dobu, než se někomu otevřete. Postupně si k protějšku musíte vybudovat důvěru a až poté jste schopní mu své nitro odhalit. Lidé nemají tu trpělivost, aby na to čekali, a raději vás opustí. Zkuste lidem kolem sebe trochu více důvěřovat.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Pod povrchem jste jiní, než o sobě dáváte znát. Přetvařujete se, snažíte se všem zalíbit. Chováte se tak, jak si to ostatní žádají, tzv. kam vítr, tam plášť. Začnete s někým chodit, ale protějšek časem pozná, že jste úplně někdo jiný a uteče. Buďte raději sami sebou.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Máte nereálná očekávání. Stále očekáváte prince na bílém koni, nebo princeznu. Moc dobře víte, že nikdo takový neexistuje. Mohli jste mít už několik partnerů, kteří by se k vámi hodili, ale nechtěli jste je. Nenaplňovali vaše představy. Nehodláte dělat kompromisy. Zvykli jste si žít jen sami se sebou. S tímto přesvědčením se těžko vstupuje do nějakého vztahu.