Proč se vám vyhýbá letní románek obloukem? To prozradí váš horoskop

Lucie Bryndová

Čím to, že se vaše kamarádky nebo kamarádi už vodí za ruku se svými novými protějšky a jezdí na romantické výlety, zatímco vy sedíte smutně v koutě? Chyba tak ani nemusí být ve vašem okolí. Možná jen nejdete svému štěstí naproti. Co děláte špatně a jak to souvisí s vaším znamením zvěrokruhu?

 • Beran. Důvod, proč nemůžete narazit na někoho vašemu srdci blízkého, může být v tom, že nad tím v poslední době ani moc nepřemýšlíte. Všechna potenciální rande jste nevědomky úplně odpískali, nemáte profil na žádné seznamce ani nechodíte moc mezi lidi.
 • Býk. Příliš se soustředíte sami na sebe, a to se týká i jakékoli životní změny. Vztah je, jak je známo, o dvou lidech, takže když upřete veškerou energii pouze sami do sebe, těžko ji pak můžete dávat druhým. Vaše okolí to vycítí a nebude mít zájem si s vámi něco začínat.
 • Blíženci. Hledáte vážný vztah a dosud se nenašel nikdo, kdo by vás zaujal natolik, že by vám stál za bližší seznámení. Chcete někoho výjimečného a nespokojíte se jen tak s někým, kdo na chvíli zalepí prázdné místo ve vašem srdci.
 • Rak. Jste příliš zaneprázdnění vlastními koníčky i starostmi. Zaměřujete se jenom na svou práci, pro kterou jste se nadchli, ale nedáváte prostor lidem, o které možná ve skrytu duše stojíte.
 • Lev. V poslední době se cítíte lehce ztracení a nejistí sami sebou. Jakmile nestojíte nohama pevně na zemi, těžko se začíná a buduje nový vztah. A když přišlo na pouhé flirtování, nějak jste se necítili ve vlastní kůži.
 • Panna. Příčinou vašeho vztahového neúspěchu může být to, že ze sebe neumíte vyplavit emoce. Ať už špatné nebo ty hezké. Všechno dusíte v sobě. Což vede k tomu, že působíte na své okolí uzavřeným dojmem a tím ho od sebe odrazujete.
 • Váhy. Jste příliš vystresovaní na to, abyste mohli o nějakém vztahu přemýšlet. Ať už vás trápí práce nebo vaše životní situace, teď pro lásku není prostor. Musíte se dát nejdříve vnitřně do pořádku a nesmutnit ještě navíc z toho, že teď nikdo nestojí při vás. To vám z této situace vyjít nijak nepomůže.
 • Štír. Přestali jste si spojovat vztah se štěstím. Mít někoho po svém boku a milovat ho, je nejen velký dar, ale je to i obrovské štěstí, a to byste si měli uvědomit. Zatím jste si ale řekli, že se přeci můžete v létě mnohem lépe bavit, když budete single. Omyl.
 • Střelec. Prošli jste si vztahem, který ve vás zanechal víc, než si myslíte. Jako zubožený pes si lížete rány, které ve vás vaše bývalá láska zanechala. Dokud se z tohoto stavu nedostanete, nová zamilovanost vám nepomůže, akorát ji odradíte svou bolestí.
 • Kozoroh. Toužíte po něčem vážnějším, než je pouhý flirt. I když i ten se může přerodit v pevný vztah, ale přece jen málokdy. Jste připraveni na vztah na celý život.
 • Vodnář. Přes celý rok máte málo času na své blízké, protože neustále pracujete a máte řadu povinností. V létě se snažíte všechno dohnat, a tak veškerý váš volný čas spolyká rodina a přátelé. Není na tom nic špatného, ale na flirt nemáte prostě už žádný prostor.
 • Ryby. Jste unavení a nemáte na nějaké randění ani pomyšlení? Není divu. Do teď jste si od začátku roku nevzali ani den volna. Jeli jste nonstop. A pokud jsou v práci všichni zadaní nebo mezi vámi a kolegou či kolegyní nepřeskočila jiskra, pak je jasné, že jste o nikoho dalšího nikde nemohli ani zavadit.