Proč váš vztah nefunguje? Prozradí vám to horoskop

Eva Vogelová

Partnerské vztahy jsou komplikované. Někteří lidé spolu nedokáží vyjít, i když se o to vážně snaží. Pokud nevíte, proč vám to s partnerem nefunguje, horoskop vám napoví.

Beran a Rak

Beran a Rak mají ve vztahu často potíže. Jeden druhého nechápe na emoční rovině. Když se Berani naštvou, jednají v afektu, občas jsou i agresivní. Raci jsou naopak citliví. Pokud se na ně někdo naštvaně vrhne, nezvládají to. Často se během hádky mohou i rozplakat. Nechápou, proč dokáží být Berani ve sporu tak hrubí a Berani zase nedokážou konflikty řešit s klidem.

Býk a Lev

Nejde o nejhorší pár, ale rozhodně ani o nejlepší. Lev a Býk spolu tvoří výbušnou dvojici. Oba v určitou chvíli potřebují pozornost od toho druhého. Lev i Býk se občas chovají jako velcí egoisti. Každý z nich chcete, aby mu ten druhý obětoval více času, energie a prostoru. Často se v tomto nedokáží dohodnout a hádají se. Pokud se spolu nenaučí komunikovat a dělat mezi sebou kompromisy, nebudou mít žádnou společnou budoucnost.

Blíženci a Panna

Blíženci a Panna se jen těžko dokáží pochopit. Panna bývá často kritická, vyžaduje preciznost a Blíženci jsou spíše ti, kterým se nechce striktně dodržovat veškerá pravidla. Tato dvojice to bude mít spolu těžké, každý je jiný a ani jeden se nechce smířit s názorem toho druhého. Pokud spolu Blíženci a Panna setrvají dlouhodobě, budou se ve vztahu trápit.

Rak a Váhy

Rak a Váhy spolu mají potíže v komunikaci. Oba chtějí mít harmonický vztah, ale příliš jim to nevychází. Váhy o svých pocitech a problémech dokáží mluvit opravdu otevřeně. Rakovi se naopak příliš nedaří být tolik komunikativní na intimní úrovni. Váhám vadí, že Rak o sobě nemluví dost a Raka štve, že Váhy mluví až příliš. Pokud najdou zlatý střed, mohou spolu být spokojení.

Váhy a Kozoroh

Váhy a Kozoroh mají poměrně chladný vztah. Váhy mají rády umění a poezii, ale Kozoroh klade důraz hlavně na intelekt. Dává přednost rozumové stránce před city. Váhy chtějí být zahrnuté láskou a touží po pozornosti, ale tomu Kozoroh příliš nerozumí. Dělí je od sebe velká propast, která možná nepůjde napravit.

Štír a Vodnář

Mezi Štírem a Vodnářem jde patrně o jednostranný vztah. Vodnář nemá rád majetnickost, což Vodnář těžko dokáže zkousnout. Vodnář je oddané znamení, které se dokáže na svého partnera upnout až do takové míry, že ho chce vlastnit. Štír však tolik posedlý není a má pocit, že ho Vodnář dusí.

Střelec a Ryby

Střelec je znamení, které nevydrží dlouho na jednom místě. Chce zkoušet nové věci, nedokáže vydržet ve stereotypu. Ryby mají tendenci se soustředit na sebe a příliš partnerovi neustupovat. Oba touží po nezávislosti, ale zároveň chtějí mít i spokojený vztah. Střelec a Vodnář by si spolu měli promluvit o tom, v čem každý hodlá tomu druhému ustoupit, aby se spolu dokázali dohodnout.

Kozoroh a Beran

Každé znamení razí jinou životní teorii. Předtím, než Kozoroh něco udělá, pořádně si to rozmyslí a do ničeho neskáče po hlavě. Beran to dělá opačně, neřeší důsledky svých činu, ale rovnou koná. Obě znamení jsou dost tvrdohlavá na to, aby byla schopná udělat kompromis.