Proměna zrzavého ucha Rona Weasleyho: Je z něj hora svalů s pěkně dlouhým… mečem

Redakce

V HP triu byl vždycky tak trochu za outsidera: brýlatého Harryho všichni milovali, chytrá Hermiona byla prvotřídní ženská hrdinka a chudák Ron musel vždy stát v pozadí. Platí to i o jeho představiteli Rupertu Grintovi. Ten se ale, zdá se, konečně vyklubal a začíná lézt ven ze stínu své největší role.

Hraje hodně, ale spíš menší či seriálové role. Na sociálních sítích není moc aktivní a v ničem se výrazně neangažuje. Zrzkovi Rupertu Grintovi alias Ronovi Weasleymu se vždy dostávalo z HP trojice nejméně pozornosti fanoušků. Tahle doba už je ale zřejmě pryč.

Grint totiž konečně dospěl, z malého britského ucha se stal urostlý, hotový chlap, a dokazuje to ve své nejnovější roli, kde mu to v lesklé rytířské zbroji a s obličejem zbroceným krví náramně sekne. V plné zbroji a mečem máchající se Rupert předvádí v teaseru k filmu Enemy of Man.

Jedná se o nové zpracování klasiky Williama Shakespeara – Macbatha. Letos jsme měli ambiciózní experiment konečně vidět, projekt byl nicméně částečně financován crowdfundingem. A i když se na Kickstarteru podařilo vybrat požadovanou sumu, s realizací se zatím ještě ani nezačalo. Hlavní roli měl ztvárnit Sean Bean, ten ale od projektu odstoupil. 

Nezbývá, než doufat, že to nakonec klapne a pro Grinta to bude start pořádné a zářivé kariéry. Protože, řekněme si na rovinu – z těch tří je sice možná nejméně populární, rozhodně je ale herecky nejzdatnější. Na jeho novou image mrkněte do galerie.

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit