Prsten Proměny: O co se jedná?

Redakce

Originální dánská značka šperků přichází na sv. Valentýna s nádhernou kolekcí inspirovanou láskou. Představuje dva nové přívěsky s motivem srdce a hlavně pak Prsten Proměny, šperk s jedinečným konceptem.

Prsten Proměny funguje na geniálně snadném principu. Tak jako náramky Trollbeads, i na něj lze navlékat různé přívěsky, a tím si vytvořit na každý den jiný šperk podle nálady nebo outfitu.

Tato dánská značka šperků se vyrábí již od roku 1976. Jde o původní originál těchto kombinovatelných šperků, kdy jednotlivé kousky jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů jako je sterlingové stříbro, muránské sklo, 18kt. zlato, kůže, drahé kameny, perly, zirkony nebo jantar.

Celý koncept je založen na náramku, na který se pak dokupují další komponenty a který je zakončený karabinou. Ta je zdobená a z obou stran odnímatelná a tvoří samostatný šperk. Tím si každý tvoří svůj vlastní jedinečný kousek, a probouzí tak svého kreativního ducha. Stálou kolekci tvoří kolem 1000 komponentů a každý rok vycházejí 4 stálé kolekce a další, limitované.

Šperky netvoří jen stříbrné a skleněné přívěsky k navléknutí, ale také náhrdelníky, klasické, speciální fantasy nebo kožené, dále prsteny a náušnice. Každoročně pak odchází několik dříve navržených kousků do muzea, čímž roste jejich sběratelská hodnota.

Když někdo umí: Prsteny jako pocta architektuře

Nenechte si ujít unikátní výstavu českého fotografa. V galerii najdete jeho skvělé snímky