Queen přijedou do Prahy. Místo Freddieho zazpívá Adam Lambert

Redakce

Společnost Live Nation dnes oznámila, že do pražské O2  areny přijede 17. února 2015 v rámci světového turné skupina Queen. V roli zpěváka se představí místo Freddieho Mercuryho  Adam Lambert, který je svou náklonností k této skupině známý už od doby svého účinkování v soutěží Ameriacan Idol před pěti lety. Vstupenky seženete od 1390 korun, předprodej začne 3. října. 

S Queen začal Lambert vystupovat v roce 2012, poprvé se společně představili na festivalu Sonisphere. „Soudě podle mailů, které dostávám, jsme udělali mnoho lidí šťastnými. Je to pro nás velká výzva, ale jsem si jistý, že by se to Freddiemu líbilo,“ napsal tehdy kytarista Queen Brian May ve svém prohlášení. Celá zpráva je zde.

Poslechněte si Adama Lamberta i Queen v Youradiu
Trespassing: Zatím poslední album Adama Lamberta

Brian May, bubeník Roger Taylor a Adam Lambert se do Evropy vracejí po dvou letech od posledního, kratšího turné. Čeká je 21 koncertů v 10 evropských státech, turné začne ve Velké Británii a kromě České republiky navštíví mimo jiné i Francii, Nizozemsko, Rakousko, Belgii, Itálii a Dánsko. Skončí ve Švýcarsku. (red)

Adam Lambert s Queen