Radši si do ucha vrazit ostrou tužku než poslouchat nové Jonas Brothers


Trio bratrů Jonasových útočí čtvrtým albem během posledních tří let. Zřejmě jim nedělá problém produkovat a prodávat hudbu ve velkém. I když pojem hudba je zde velmi nadsazený. Lines Vines and Trying Times je k uzoufání jednotvárné a nudné album pro dospívající holčičky.

Výjimečně v tomhle případě nebuďme ani shovívaví, ani diplomatičtí. Kdekdo by si raději vrazil do ucha ostře ořezanou tužku tvrdosti H, aby si probodl ušní bubínek, než poslouchat Backstreet Boys nové doby. Blazeovaní krasavci Jonas Brothers ze Spojených států vydávají desky jako na běžícím pásu. I v době hospodářské krize se to pro ně zdá být velmi dobrý byznys.

Podívejte se na video Jonas Brothers

http://www.youtube.com/watch?v=ScXLHgPcZuc

Snaha o tvrdou tvář stejně končí v uslzených ploužácích
Kluci se ze všech sil snaží o melodický poprock. Nové desce Lines, Vines And Trying Times dodali sem tam i nějaké ostřejší kytary, což se projevilo snad v jediném songu, v úvodním World War III. Spíše než rock jim z té jejich produkce v potu tváře vychází teenagerská obdoba zamýšleného. Sladké úsměvy a afektované hlásky nápadně připomínající Nicka Cartera, blonďatého dávného idola nejen Američanek z již zmiňovaných Backstreet Boys. Od diskotékové Paranoid až po finální rozvernou Keep It Real. Samozřejmě nechybí ani uslzené „ploužáky“ – Black Keys a Turn Right.

Poslechněte si píseň Keep It Real

http://www.youtube.com/watch?v=asjv5-iWIwY

Kopec komerce, sladké úsměvy a podprůměrný pop. Zato kapsy plné dolarů
Jonasovic chlapci mají na svědomí už čtvrtou řadovou desku. A znovu to vypadá, že o hudbu jde až úplně v poslední řadě. Album zní jako splácané na prví dobrou. Co bylo po ruce, to se nahrálo, upravilo a prsklo na desku s pěkně cool názvem. Jak by ne, když deska vyšla jen deset měsíců po té předchozí. Celé se do zabalilo do atraktivního bookletu, nad kterým budou holky ve škole zaručeně slintat. Pokud nebudou slintat před výlohou obchodu s hudbou, nebo kopat staršího bratra do holeně ve snaze donutit ho stáhnout tu „úžasnou novinku“. Škoda dál komentovat. Disney Channel se pyšní, jak produktivní a úspěšné vypěstoval hvězdičky. Majitel labelu Hollywood Records, pod kterým Jonas Brothers nahrávají, si dál plní už tak naditou kapsu.

Poslechněte si naživo „ploužáček“ Turn Right

Jonas Brothers – Lines, Vines And Trying Times
Vydavatel:
Universal
Stopáž: 47:36
Skladby: World War III, Paranoid, Fly With Me, Poison Ivy, Hey Baby, Before The Storm (feat. Miley Cyrus), What Did I Do To Your Heart, Much Better, Black Keys, Don’t Charge Me For The Crime (feat. Common), Turn Right, Don’t Speak, Keep It Real

Témata: