Raper Rytmus dal film o sobě na internet

Redakce

Celovečerní film RYTMUS sídliskový sen osobně uvedl hudebník Patrik „Rytmus“ Vrbovský na internet do oficiální online distribuce. Film, který vyniká překvapivou autenticitou a silnými emocemi, si mohou diváci na internetu koupit od 9. února.

Online distribuci filmu zahájil Rytmus symbolicky u příležitosti mezinárodního Dne bezpečného internetu. V Bratislavě se konala slavnostní projekce filmu s účastí Rytmuse, která vyvrcholila jeho besedou s mládeží a přednáškami odborníků o nenávistném obsahu na internetu.

„Můj život jsem vždy dával do svých skladeb, přišel čas ho ukázat i ve filmu. Beru to jako svoje poslání. Jsem rád, že je RYTMUS sídliskový sen legálně ke stažení i sledování na internetu, tam, kde se svými fanoušky komunikuju nejvíc. Na internetu jsem postavil svou kariéru. Žádná rádia a telka,“ říká k uvedení filmu na internet Rytmus.

„Rytmusův život je plný inspirace a důležitou roli v jeho cestě vzhůru hraje právě internet a jeho možnosti. Distribuce Sídliskového snu na internetu je logickým pokračováním,“ říká šéf online distribuce Ondřej Kulhánek.

Video ze soukromí Rytmuse a Dary: Jak se poznali?

Rytmus o focení plakátu k svému filmu: Chtěl jsem být nahý. VIDEO

Témata:, ,