Rapper Screw – objev českého hip-hopu roku 2012??


Robin Suchánek (20), dříve nejmladší organizátor charitativních akcí v ČR a držitel národního ocenění „Dětský čin roku 2007“, v současné době majitel agentury NETWOR production (www.facebook.com/NETWORproduct) a držitel dalšího, tentokrát slovenského ocenění, objevil nejednoho umělce.

 

V současné době je jim rapper Screw z Nového Boru. „Za 8 let, co jsem zasvěcen do kulturního světa, spolupracoval jsem mimo jiné na několika hip-hopových tour jako např. pro Kontrafakt, Resta a DJ Fatta, Tafroba a dalších a troufám si říci, že Screw je novým objevem českého rappu“, řekl Suchánek

Suchánka oslovila skladba „Vítej“, která kromě klasického rappu obsahuje také prvky ze současně populární taneční hudby. V současné době skladba nezní ještě ani v rádiích, ale fanoušky si získala již na několika diskotékách v České republice.

NETWOR production si vzala Screwa „pod svá křídla“ a nyní připravují na stejnojmennou skladbu také videoklip, který se chystají nasadit do hudebních TV také u zahraničních sousedů a samozřejmě nebude v letošním roce také chybět deska.

Písničku „Vítej“ můžete zhodnotit také na youtube.com