Rapper T.I. jde znovu do vězení. Porušil podmínku

Redakce

Americký rapper T.I. se na jedenáct měsíců vrátí do vězení. Přivedly ho tam drogy, které u něj policie našla minulý měsíc. Znamená to, že rapper porušil podmínku, v níž byl po odkypání předchozího trestu. Loni si T.I. odseděl deset měsíců za držení zbraně, propuštěn byl letos v březnu.
Během soudního slyšení prosil muzikant soudce Charlese Pannella, aby ho do zpátky do vězení neposílal, protože potřebuje pomoc zbavit se závislosti na drogách. "Zpackal jsem velkou příležitost a je mi to líto. Je mi to hluboce a upřímně líto. Nechci a nepotřebuju už užívat drogy. Chci je dostat pryč ze života," prohlásil. Soudce nicméně prohlásil, že má pocit, že rapper "už překročil normu svých druhých šancí". Do věznice má T.I. dobrovolně nastoupit 1. listopadu 2010.
Rapper se minulý týden dostal do zpravodajských titulků i z jiného důvodu. Ve své rodné Atlantě pomohl zachránit muže, jenž chtěl spáchat sebevraždu skokem z mrakodrapu. T.I. o něm slyšel z rádia v autě, dojel na místo a muži jeho čin rozmluvil. Vzápětí se ale musel bránit obviněním, že to z jeho strany byl jen "propagační trik" před pátečním soudním slyšením. Ať už to bylo jakkoliv, my si myslíme, že zachránit život člověku je velká věc. Za to má rapper od nás jednoznačně palec nahoru. (sli)

Je T.I. opravdu zpátky?