Recenze na koncert Bena Cristovaa: Byla to pěkně žhavá show!

Redakce

Již od první chvíle, kdy internet oběhly pozvánky na BEN CRISTOVAO, THEATRE ROYAL - PRAHA, mě napadala jediná otázka: „Jak se někdo, kdo jede bomby a vyprodává haly díky best show, popere s poněkud komorním prostoru Royalu a maximální kapacitou 120 míst?“

Odpovědí mi ve středu 2. listopadu byla domácí atmosféra, která na mě dýchla hned při vstupu, umocněná welcome drinkem v podobě mladého kokosu. Do hlavy se okamžitě vloudí myšlenka, že jsem si opravdu měla doma nechat podpatky a vzít si radši žabky…

Kapela je na místě včas a dokonce se začátkem vystoupení čeká na poslední opozdilce. S famózním zákuskem v ruce jedné a s předplacenou kartou na nápoje v té druhé jsem usedla do pohodlného křesla. Vše za asistence víc než sympatické, spoře oblečené pánské obsluhy. V sále je podmanivé červené přítmí. Vše doladěno do posledního detailu – nejde si nepřipadat úžasně. Koncert může začít.

Bad Girl, Tělo, Kolotoč, Postel, Nic není nastálo… Jedna píseň plynule navazuje na druhou, ke každé exotický zpěvák přidá krátkou historku. Všem pomalu dochází, že se nejedná jen o hity známé z rádií – Ben prostřednícvím songů vypráví část svého životního příběhu.

Nic není tabu a tak dojde i na žhavější scény, kterých se účastní pouze nezadané dámy z řad obecenstva. Osobitý feeling akce dokonale podtrhuje pauza, během níž se největší Superstar seznamuje s každou z účastnic.

Je naprosto zřejmé, že se úvodní show z chystané podzimní tour Prahou podařila na výbornou. Je inspirativním důkazem, jak dlouhá cesta se dá urazit za poměrně krátký čas, když na sobě člověk opravdu maká. Odvaha experimentovat a odhodlání během vystoupení ze sebe vydat vše utváří bezchybný celek. A tak to má být!

Ben Cristovao: Namísto vzoru si tvořím vlastního hrdinu – IronBena

Fotoreport: Ben Cristovao je hvězda. Bez debat, ukázalo se v Roxy

Témata: