Release desky Stanley Kuffenheim už dnes!

mim

James Cole v úterý 15. května posílá do světa novou desku s názvem Stanley Kuffenheim. A je to jízda!

Deska vyšla pod Kuffenheim Sound. Zajímavé na ní mimo jiné je, že James Cole, nyní Stanley Kuffenheim, na natáčení přizval jen jednoho hosta, a sice Hugo Toxxxe.

„Stanley Kuffenheim je James Cole z paralelně existující Prahy, kde je vše v pořádku. V této Praze se vyrábí tvrdý léčivý rap. Po příchodu do naší Prahy (který se odehraje skrze dopravní zrcadlo u hotelu Hilton) vidí, že je tu vše značně posunuté. Místní ikony hudby jsou avatary pro démonické síly. Jeho mise je zachránit rap. Album doprovodí videohra pro iOS a Android. Nic podobného dosud nebylo k vidění. Jako hráč se vtělíte do kůže Jamese Colea, Stanleyho Kuffenheim a ještě několika dalších entit, které se s těmito charaktery dělí o koordináty v časoprostoru napříč alternativními realitami. Hra bude evokovat atmosféru těch největších automatových herních pecek první poloviny 90. let, přinese frenetický gameplay k prasknutí nabitý excesivním násilím, vtipnými hláškami a bizarními situacemi a klade si za cíl přinést strhující prohloubení hudebního zážitku z alba (bonusové tracky). V zájmu hráče je lepší více nedodávat – nechte se překvapit, tohle bude jízda!“ uvádí se k albu na Hithitu.

Pražský křest alba proběhne už tento pátek, tedy 19. května, ve Stormu Clubu Prague. Přijdete si nový počin známého rappera poslechnout?

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit