Release desky Stanley Kuffenheim už dnes!

mim

James Cole v úterý 15. května posílá do světa novou desku s názvem Stanley Kuffenheim. A je to jízda!

Deska vyšla pod Kuffenheim Sound. Zajímavé na ní mimo jiné je, že James Cole, nyní Stanley Kuffenheim, na natáčení přizval jen jednoho hosta, a sice Hugo Toxxxe.

„Stanley Kuffenheim je James Cole z paralelně existující Prahy, kde je vše v pořádku. V této Praze se vyrábí tvrdý léčivý rap. Po příchodu do naší Prahy (který se odehraje skrze dopravní zrcadlo u hotelu Hilton) vidí, že je tu vše značně posunuté. Místní ikony hudby jsou avatary pro démonické síly. Jeho mise je zachránit rap. Album doprovodí videohra pro iOS a Android. Nic podobného dosud nebylo k vidění. Jako hráč se vtělíte do kůže Jamese Colea, Stanleyho Kuffenheim a ještě několika dalších entit, které se s těmito charaktery dělí o koordináty v časoprostoru napříč alternativními realitami. Hra bude evokovat atmosféru těch největších automatových herních pecek první poloviny 90. let, přinese frenetický gameplay k prasknutí nabitý excesivním násilím, vtipnými hláškami a bizarními situacemi a klade si za cíl přinést strhující prohloubení hudebního zážitku z alba (bonusové tracky). V zájmu hráče je lepší více nedodávat – nechte se překvapit, tohle bude jízda!“ uvádí se k albu na Hithitu.

Pražský křest alba proběhne už tento pátek, tedy 19. května, ve Stormu Clubu Prague. Přijdete si nový počin známého rappera poslechnout?