Reparát snad vyjde. Faith No More míří podruhé na Rock for People

Redakce

Před třemi lety odnesl vysněný koncert americké kapely Faith No More silný vítr, bouřka a průtrž mračen. Letos se to snad nebude opakovat, protože pořadatelé festivalu oznámili, že Faith No More to s Českou republikou zkusí podruhé.  Na letiště do Hradce Králové se chystají 5. června. Přivezou s sebou i zbrusu novou desku, jejíž vydání je v plánu na duben 2015. Ukázku, skladbu Motherfucker, si poslechněte v odkazu.

Poslechněte si: Motherfucker. Faith No More streamují novou skladbu po osmnácti letech

 „O návrat Faith No More jsme se snažili hned od roku 2012, kdy jejich vystoupení na našem festivalu zhatila silná bouře. Svůj závazek vůči českým fanouškům jsme se snažili dodržet, a proto po dlouhou dobu probíhala čilá korespondence s managementem. Avšak kvůli jejich novému albu a značnému množství koncertních nabídek nebylo zcela jednoduché je do Čech opět dostat,“ říká pořadatel Michal Thomes, jedna ze dvou hlavních postav tohoto tradičního letního festivalu. Mezi dalšími potvrzenými kapelami jsou Hollywood Undead a Asking Alexandria.

Festival Rock for People má letos dvě části. Ta první se odehraje na starém místě v Hradci Králové 4. – 6. června, v Plzni pak proběhne v tradičním termínu 3. – 5. července. Pro Plzeň jsou potvrzení The Ting Tings. Informace o vstupenkách najdete na webu festivalu. (red)