Republic of Two vydávají remixy i novou řadovku

Redakce

Dvojice Jiří BurianMikoláš Růžička alias Republic of Two se hlásí hned se dvěma novými deskami.

Nová řadovka The End of War se na svět chystá 3. listopadu 2011 a ke stažení bude na webu t-music.cz za částku, kterou si fanoušci sami určí. K  dostání pak ale bude samozřejmě i v obchodech – ovšem za fixní cenu.

Ještě před The End of World ovšem Republic of Two vydají album remixů úspěšného "andělského" debutu Raising the Flag.
Na desce s názvem United Flags se podíleli například Charlie Straight, kteří skladbu Prisoners nahráli u Republic of Two v domácícm studiu, Photolab s předělávkou Home, podle níž vznikl klip režisérky Alžběty Beránkové, nebo alternativní skupina Dva.

Album mělo původně vyjít jen na vynilu, na základě reakcí fanoušků se ale kapela nakonec rozhodla pro cédéčko. K dispozici bude i digitálně. (sli)

Track list United Flags
1. Photolab – Home, 2. Ecstasy of St. Theresa – Republic of Move, 3. Luno – Gunshottape, 4. Charlie Straight – Prisoners, 5. Burian – The Pillow, 6. Jock the Lock – The Fish & The Boy, 7. Enemy – Legendary, 8. Juanita Juarez – Sweet Alert, 9. Kubatko – The Fish & The Boy, 10. Tvyks – Home, 11. Armin Effenberger (Cartonnage) – Move, 12. DVA – All I Can Hear is Gunshots, 13. Forma – Misunderstanding

http://www.youtube.com/watch?v=xLvXMChG9rU&feature=shar