Revival U2 Poptarts má první koncert v Praze

Redakce

Chcete naživo vidět revival U2, kterému se povedlo dostat se před rokem a půl na berlínském koncertě na pódium k opravdovým U2 a zahrát si s nimi písničku Angel of Harlem? Pak doražte 22. ledna do pražského klubu Retro Music Hall, kde U2 Poptarts poprvé zahrají vlastní koncert. Začíná se v půl deváté.

Kapela v současné době kromě koncertování rozjíždí spolupráci s lidskoprávní organizací Amnesty International. „Vzhledem k tomu, že U2 jsou našimi velkými fanoušky a připomínají to na všech svých koncertech, rádi bychom navázali kontakt s jejich fandy v České republice. A protože se sem Bono a spol. asi hned tak nevypraví, jsou pro nás vítaným partnerem právě U2 Poptarts," vysvětlila Gabriela Bártová z české pobočky Amnesty International.

„Je to pro nás velká čest, nejen proto, že Amnesty International podporují irští U2," prohlásil o spolupráci kytarista české kapely Štěpán Etrych. „Jsme revival, který kopíruje originál, ale tímto spojením se dostáváme do trochu vyšší dimenze. Náš projekt už nebude jen o muzice, ale také o určitém opravdovém poslání. Otázku lidských práv nyní můžeme do koncertů zapojit, aniž by působila jako prázdná kopie Bonových deklarací," dodal. (sli)

U2 Poptarts v Berlíně na pódiu s U2

http://www.youtube.com/watch?v=z2MKB12qnNY