Richard Müller před turné: Prožívám úžasné období

Redakce

Zpěvák Richard Müller se před podzimním slovensko-českým Potichu Tour 2 cítí podle svých slov tak dobře, jak se už dlouho necítil. Začal zdravě jíst, zhubl dvacet kilogramů a je ve fyzické i psychické kondici. "Prožívám úžasné životní období v každé sféře. Daří se mi v soukromé i profesionální oblasti. Čeká mě skvělý pracovní podzim, těším se," uvedl zpěvák v tiskové zprávě. Svůj nový životní styl doplní obleky šitými na míru, včetně designových brýlí.

Podzimními koncerty naváže Müller na Potichu Tour 2010. Během série vystoupení v českých a slovenských divadlech nabídl na konci loňského roku v komorním prostředí starší i nové písničky v intimních úpravách. Hostem letošního turné bude český zpěvák Dan Bárta, změny dozná také seznam skladeb, které Müller se svou doprovodnou kapelou zahraje.

Termíny českých koncertů:
22. 9.
– Jihlava (DKO)
23. 9. – České Budějovice (DK Metropol)
25. 9 – Karlovy Vary (Hotel Thermal)
26. 9 a 27. 9. – Praha (Hybernia)
23. 10. – Brno (Janáčkovo divadlo)
25. 10. – Zlín (Kongresové centrum)

Richard Müllert oslaví 6. září 2011 padesáté narozeniny. Na trhu se při této příležitosti objeví speciální edice Všechno, která obsahuje všechna vydaná alba i skladby, které dosud nikdy nebyly vydané. (sli)