Rio 2016: Sexy sportovkyně, které vás zvednou ze židle – část 2.

Redakce

Nedávno jsme vás upozornili, že na olympijských hrách v Rio de Janeiru můžete vidět nejen svaly a sport, ale také sexy ženy. Měli jste tu možnost vidět první část nádherných žen. Teď je na čase pustit se do druhé, bohužel poslední části. Jaké krásky nás ještě čekají?

Kassidy Cook – americká potápěčka. Kassidy se narodila 9. května roku 1995. Patří mezi skvělé americké potápěčky. Dokonce byla v roce 2012 členkou amerického národní týmu v potápění. Zranila se a z tohoto důvodu se nakonec letošní soutěže nemohla účastnit. Kassidy je sice mladá, ale velmi nadaná. Podívejte se, jaké jsou její další přednosti.

Amber Hill – britská sportovní střelkyně. Amber se narodila 21. srpna roku 1997. Věnuje se střelbě. Je sice velmi mladá, ale na svém kontě má již tři zlaté medaile z mezinárodní soutěže. To není vše, protože je také členkou britského národního týmu. Ten vede skvělý trenér Joe Neville. Střelbě se Amber věnuje již od desíti let a není tedy divu, že se dostala takhle daleko. Není však jen šikovná, ale také krásná.

Emma Coburn – americká běžkyně. Emma se narodila 19. října roku 1990. Dívka je výbornou běžkyní na 3000 metrů. Na mistrovství světa v atletice roku 2011 byla skončila na dvanáctém místě. Emma se pyšní nejen skvělými výkony, ale také dokonalou postavou. Přesvědčte se sami.

Daria Klishina – ruská skokanka do dálky. Krásná ruská atletka Darja Igorevna Klišinova se narodila 15. ledna roku 1991. Darja se dříve věnovala celkové atletice, ale potom se ve třinácti letech zaměřila na skok do dálky. Inspirovala se svým otcem, který tento sport dělal dříve také. Tahle slečinka je nejen šikovná, ale i krásná. 

Shelina Zadorsky – kanadská fotbalistka. Shelina se narodila 24. října roku 1992. Půvabná fotbalistka hraje za národní ženskou ligu Washington Spirit. Mladá dívka je velmi šikovná a pořádně sexy. Koukněte na ni.  

Rio 2016: Sexy sportovkyně, které vás zvednou ze židle – část 1

Zbožňujete běhání? Sledujte nadšence na Instagramu, kteří o něm vědí vše