Robbie Williams a jeho kočka ohlásili desku Under the Radar. Vyjde 1. prosince

Redakce

Zpěvák Robbie Williams v doprovodu své kočky v home made videu oznámil, že 1. prosince vydá nové album, které pojmenoval Under the Radar vol 1. Podívejte se sami.

Ve videu zazní, že Robbie je z písniček (jichž má prý plný počítač) velmi nadšený, že skladba, která zní v podkresu, se na album nedostala, ale bude se hrát na koncertech, a že jeho dlouholetý spolupracovník Guy Chambers není v tuto chvíli nejštastnější. „Myslí si, že jsem blázen, že desku nepropaguju v telce a rádiu. Ale já jsem zbrklý hlupák a chci ji vydat teď, teď, teď,“ říká. 

Poslechněte si Robbieho v Youradiu

Album vyjde ve stejný den jako deska jeho exkolegů z Take That III. Natočili ji poprvé ve třech, jen chvíli po odchodu Jasona Orange. Williams zároveň putuje ve stopách kolegů U2 a Beyoncé, kteří své desky vydali bez předchozího proma.

Poslední album dokončil Williams loni, jmenovalo se Swing Both Ways a šlo o úpravy klasických skladeb. S deskou se představil v Praze. Tady je report z koncertu.

Doufáme, že z nového alba bude Robbieho žena Ayda nadšenější než z jeho nedávných tanečků v porodnici, když čekali druhé dítě. (red)