Robbie Williams má strach z toho, že nic nedělal. Tak rozdává svou desku

Eva-Slesingerova

Zpěvák Robbie Williams se rozhodl, že je čas na rozruch: v neděli 11. října bude rozdávat výběr největších hitů pod názvem Songbook. Deska bude součástí každého výtisku Mail On Sunday. Důvod? Připomenout sebe a nové řadové album Reality Killed the Video Star.

Robbie WilliamsZpěvák a bývalý frontman boybandu Take That Robbie Williams vydává 9. listopadu další řadovku s názvem Reality Killed the Video Star. Aby na sebe upozornil, rozhodl se, že do novin  Mail On Sunday přibalí 11. října zdarma svou best of desku Songbook, která obsahuje hity jako Let Me Entertain You, Feel, Come Undone a Me and My Monkey. Williams se tak nechal inspirovat obdobným krokem zpěváka a skladatele Prince, který své album rozdal zdarma v roce 2007.

Williams: Pořád se cítím na 23 let
Pustíte-li si Williamsovo CD Songbook na počítači, dostane se do Robbieho světa se šesti 30 sekundovými ukázkami videoklipů z alba Reality Killed the Video Star, uvidíte celý videoklip k novému singlu Bodies a poslechnete si písničky z Robbieho playlistu, který přiložený software složí podle vašich hudebních preferencí. Playlist obsahuje songy, na kterých Williams vyrůstal, hudbu, která ho inspirovala a také písně umělců, které nejvíce obdivuje. Patří mezi ně například David Bowie, Elton John, Pet Shop Boys a The Rolling Stones.

"Některé písničky odrážejí mé poslední roky života na Zemi, některé naopak mé hudební začátky. A pak si pomyslím, že to všechno letí tak rychle. Pořád se cítím na 23 let, nic a všechno se změnilo…," říká Robbie o novém projektu. "Měl jsem pár pěkných hitů, ale to je všechno minulost. Poslední tři roky jsem nic neudělal a jsem z toho trošku vystrašený. Tím víc, že teď vychází moje nová deska Reality Killed the Video Star. Ta teď určí, jakou cestou se dál vydám,“ dodává.

Témata: