Robbie Williams má syna a termíny nového turné. Zastaví se v Bratislavě

Redakce

Robbie Williams v současné době slaví narození druhého potomka (syna), kterého jeho žena Ayda Field porodila 28. října (svět poté oběhla bláznivá videa z porodnice – pod rychlovkou) a zároveň má koncertní plány na rok 2015. Během Let Me Entertain Tour „s největšími hity“ chce navštívit i místa, kde před tím nějakou chvíli nebyl. 

Poslechněte si Robbieho Williamse v Youradiu

Porod svého synka prožíval Robbie velmi emotivně. „Nikdy jsem nebyl tak zamilovaný a tak hrdý na svou ženu. Je naprosto úžasná,“ rozplývá se Williams v klipu na adresu své o šest let mladší manželky. S ní má již dvouletou dceru Theodoru.  „Je to několik velmi emocionálních, úžasných hodin a jsme skutečně šťastní a poctěni, že to můžete prožívat s námi,“ vzkázal uživatelům internetu Williams, který se s televizní herečkou oženil v roce 2010. Jestli si to myslela i jeho žena, o tom dodnes nejsme přesvědčeni.

V Praze se staví Robbie letos na jaře se swingovou deskou Swing Both Ways a bylo to výborné. Připomeňte si report. (red)

Potvrzené termíny pro rok 2015

25. 3. Madrid, Španělsko, 27. 3. Barcelona, Španělsko, 30. 3. Paříž, Francie, 5. 4. Kaunas, Litva, 6. 4. Riga, Litva, 9. 4. St. Petěrburg, Rusko, 12. 4. Moskva, Rusko, 15. 4. Minsk, Bělorusko, 17. 4. Krakov, Polsko, 18. 4. Bratislava (Slovnaft Aréna), Slovensko, 21. 4. Linec, Rakousko, 2. 5. Tel Aviv, Israel