Robbie Williams měl na svatbě místo družiček psy

Redakce

Žádné družičky ani průvody. Novomanželé Robbie a Ayda Williamsovi se ještě před svatbou rozhodli, že místo svatebního doprovodu přichystají na obřad svých osm psů. Podle Aydy a Robbieho, kteří si chtěli svatbu užít jen v kruhu nejbližších a bez mediálního humbuku, mají psi jednu zásadní výhodu: nic neprozradí. „Říkala jsem si, že bych jim uvázala motýlky, ale pak jsem se rozhodla pro květinové límečky,“ popsala Ayda Williams přípravy v rozhovoru pro britský magazín Hello!
Vzhledem k tomu, že se pár bral doma na zahradě, odpadly problémy s přepravou psů. Robbie prý původně navrhoval, aby s Aydou zajeli na rychlý obřad do Las Vegas. S tím ale neuspěl. „Miluju ji, chci s ní být do konce života, tak proč neskočit do Las Vegas? říkal jsem si. Pak jsem ale zjistil, jak je pro Aydu svatební den důležitý, a že už má všechno předem naplánované,“ řekl Williams.
Obřad na Williamsově pozemku, kam dorazilo 60 hostů, se nesl ve stylu Jamese Bonda. Na party se pak podávalo sushi, steak a speciální koláč. Dvojice si podle zvyku vyměnila prstýnky, Robbie ho ale nosit nebude. „Šperky jsou mi nepohodlné a taky je dost často ztrácím. Proto přemýšlím, že bych si na tom prsteníčku nechal udělat tetování.“ (sli)