Robie Williams se bude ženit, vezme si Aydu Field

Lubos-Prochazka

"Starý mládenec" Robbie Williams (35) se konečně usadí. Chystá totiž svatbu s přítelkyní Aydou Field (30). "V podstatě jsme přece už manželé," řekl Williams magazínu GQ.

Robbie a AydaRobbie  Williams vydává novou desku Reality Killed the Video Star a také se chystá na život v manželství. S herečkou Ayda Field jsou spolu už dva roky. Předtím měl zpěvák časté románky. "Sebral jsem odvahu k největšímu skoku, jaký si vůbec umím představit. Když by se ráda vdávala, pak se tedy vezmeme," prohlásil Williams, který myslí i na děti. "Ona chce hodně dětí. Ale má přece tak pěknou postavu," rozumoval Robbie v rozhovoru pro GQ.

Jsem velmi šťastný člověk
Williamse s Field dal dohromady společný kamarád. "Řekl mi:  Robbie, znám jednu ženu, která by pro tebe byla naprosto perfektní. A měl pravdu," vzpomíná Williams. "Vůbec se mě nepokoušela změnit, a já se z ničeho nic změnil k lepšímu. Díky ní, samozřejmě. Teď jsem vážně šťastný člověk, miluju někoho, kdo mi lásku oplácí stejně silně. Nikdy před tím jsem tohle nezažil." Nedávno se pár přestěhovali z Los Angeles do Robbieho rodné Velké Británie, kdenatočil zmiňované album Reality Killed The Video Star. Deska vyjde 9. listopadu. Více si přečtěte tady.

Robbie Williams a Supreme

 

 

Témata: