Rock for Churchill nebudou jen Parov Stelar, ale i DJs

Redakce

Festival Rock for Churchill, který se koná ve Vroutku 29. – 30. 8. 2014, představuje kompletní obsazení DJ stanu. Tanečnímu šapitó bude kralovat čtyřka britských DJs a producentů Drumsound & Bassline Smith, Aphrodite, Krafty Kuts a Aquasky.

Elektroswingaři The Parov Stelar přijedou letos na Rock for Churchill

Drumsound & Bassline Smith tvoří trio producentů Andrew Wright, Benjamin Wigget a Simon Bassline Smith, jejich pojetí drum and bass a dubstepu baví příznivce tanečních žánrů už od konce 90. let. Producent a DJ Aphrodite, který vydal první desku už v roce 1997, pakstál u zrodu drum and bass a junglu a patří mezi nejrespektovanější producenty v žánru. Další DJ Krafty Kuts sice vydal první desku skoro o deset let později, ale Aphrodita ve věhlasu rychle dohání; za svou produkci obdržel řadu ocenění od Breakspoll Awards a DJ Magazine. Posledním jménem z Britských ostrovů je projekt Aquasky, který letos kroutí už 20. sezónu a představí návštěvníkům set plný breakbeatu a junglu.

Taháky hlavního pódia jsou The Parov Stelar Band, The Subways, Anthony BDub Pistols a Dreadzone. Dvoudenní vstupenky za cenu 650 Kč (+ poplatky) pořídíte do konce června. Pak se cena zvyšuje o 100 Kč. (sli)