V džungli si podle něj dvojice postavila obydlí v koruně stromu. Osud rodičům princezen ale přesto nepřál, zabil je leopard.

Chlapečka vychovaly gorily. „V mé hlavě jím nebyl nikdo jiný než Tarzan,“ řekl v rozhovoru s MTV Buck, který režíroval také animovaný snímek z roku 1999 o tomto hrdinovi.

Britský deník Metro připomněl, že Disneyovky bývají často propojené. Například Aladinův kouzelný koberec se objevuje v Krásce a zvířeti a jeho kouzelná lampa v Princezně a žabákovi.

Ledové království z roku 2013 je komerčně nejúspěšnějším animovaným filmem všech dob, získalo dva Oscary. Snímek vypráví o odvážné princezně Anně, která se za pomoci horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a oživlého sněhuláka Olafa vydává najít svoji sestru Elsu, jejíž ledová kouzla nechtěně zaklela království do věčné zimy.

Rodiče obou princezen umírají hned v úvodu snímku. Společnost Disney nyní pracuje na pokračování Ledového království, které ale přijde do kin patrně nejdříve v roce 2019.

Ředitel společnosti Robert Iger předloni v této souvislosti řekl, že nejde o rychlost, ale kvalitu. Zápletka „dvojky“ je tajná. Jisté je zatím podle britského deníku The Daily Telegraph jen to, že snímek bude opět režírovat Jennifer Lee.