Rozhovor s Danielem Hůlkou: Co nám prozradil o svém novém vztahu?

Redakce

Zpěvák Daniel Hůlka se připravuje na roli v novém muzikálu Sibyla. Co o roli prozradil a co nám svěřil o své nové lásce?

V muzikálu Sibyla budete hrát krále Šalamouna… Ten byl moudrý a chytrý… Taky víme, že měl šest set žen… Co dál prozradíte o nové roli, kterou ztvárníte?

Je to krásné zpívání. Moc se těším, že si tam zazpívám pěknou muziku. A o roli? Král Šalamoun je postava, kterou zná celý svět, je to velmi významná osobnost bájesloví. Myslím si, že je to docela čest zahrát si takového chlapa.

Koukám, že na sobě máte šálu… Má to nějaký zdravotní důvod? Chráníte si nějak speciálně svůj hlas v těchto podzimních a zimních měsících? Máte nějaký speciální trik?

Šálu mám, protože je zima. (smích) Jinak to moc neřeším. Jsem z těch zpěváků, kteří zastávají názor, že je zbytečné to přehánět s nějakou péčí o sebe, protože pak je člověk choulostivější a ta šance, že bude nemocný, je větší, takže já si myslím, že žiju tak nějak normálně.

Kde se vidíte za deset let? V Draculovi?

(smích) V Draculovi? No to je možné, Dracula se podle mě bude vracet pořád. Ale jestli budu tady, nebo budu na cestě na lodi podél svět, nebo jestli budu v Himalájích nebo někde v Asii, to fakt těžko říct.

Četla jsem, že máte novou přítelkyni. Je to pravda?

Je to pravda.

A můžete nám o ní něco prozradit?

Ne.

Ani to, jestli je taky ze showbyznysu?

Ne. Já se omlouvám, ale říkám to všem. Je taková červená čára, nad tou je napsáno soukromí a tom já prostě nechci mluvit, protože nechci náš vztah nějak medializovat, nechci ji nějak proflákávat, protože si myslím, že to není dobré. Navíc když jsem se v životě párkrát, asi dvakrát, zamiloval, tak jsem z toho měl hroznou radost a běhal jsem a každému jsem to říkal a byl jsem hrozně šťastný a všem novinářům jsem to říkal a čekal jsem, jak všichni budou šťastní se mnou a jak mi to budou přát a prd samozřejmě. Všechno úplně obráceně. Závist, nenávist, žijeme v Česku… S mojí přítelkyní jsme moc šťastní, tak si to chráníme jako velký skvost.

No Name: Plníme si sny, rádi motivujeme další kapely

Roman Holý o Monkey Business: Jsme píči. Alkoholu

Témata: