Rozhovor se zpěvačkou Ellou: Mým velkým vzorem je Céline Dion

Redakce

Vyzpovídali jsme zpěvačku Ellu. Co prozradila?

Jak jste nastartovala svou kariéru?

Hostování pro kapelu Buty byl můj odrazový můstek a celkově úplně první koncert s kapelou. Proto na něj moc ráda vzpomínám a dá se říct, že to byl takový počáteční start mé kariéry. Byla to pro mě velká prestiž a pocta. To samé platilo při hostování kapele No Name na jednom z jejich velkých koncertů.

Jaký interpret je vaším vzorem a proč?

Zpěvačka Céline Dion je mým velkým vzorem již od malička. Je to nejen fantastická zpěvačka, ale zároveň charismatická a silná žena, kterou obdivuji. Mými dalšími pěveckými vzory jsou Christina Aguilera, Alicia Keys nebo Beyoncé.

Čeho byste chtěla v životě dosáhnout?

Chtěla bych dosáhnout toho, abych se tím svým snem – dělat hudbu a zpívat – mohla do budoucna živit, rozdávat lidem radost a poselství skrz své písně.

Co děláte ve volném čase?

Miluji jízdu na koni, to je moje největší relaxace. Také moc ráda běhám. A ten zbytek volného času nejraději trávím samozřejmě se svojí rodinou a nejbližšími.

Jaké zaměstnání byste ráda dělala, kdybyste nebyla zpěvačka?

Studuji herectví, takže bych se více věnovala divadlu. Ale hudbu bych stejně dělala, i kdybych nebyla zpěvačka.

S kým byste si ráda zazpívala duet a proč?

Byl by to asi Karel Gott, protože je to člověk, kterého si nesmírně vážím za všechno, co dokázal, a obdivuji jeho entusiasmus a pozitivní náladu. Myslím, že je to stále nepřekonatelná ikona české hudební scény.

Jaké zahraniční interprety máte ráda a proč?

Jak jsem již zmínila, je to především Céline Dion, kterou obdivuji za její píli a vůbec za to, jaká je. Největší pěveckou ikonou vůbec a pro mě Bohem všech hlasů, byl a vždy bude Freddie Mercury.

Kde se vidíte za pět let?

Mým přáním je mít svoje vlastní vyprodané koncerty třeba v Lucerně. Mým velkým snem je si také zahrát v nějaké pohádce a filmu.

Co byste vzkázala čtenářům Koule.cz?

Ať jsou stále věrnými čtenáři webu Koule.cz a jdou si za svým snem tak jako já!

Videorozhovor s Mariánem Vojtkem: Co se mu líbí na ženách?

Léto nikdy nekončí aneb pražská pop-funková skupina Megaphone pokřtila kontroverzní videoklip