Röyksopp a Robyn chystají EP. Je to společné dobrodružství, říká Robyn

Redakce

Od posledních řadových alb švédské popové zpěvačky Robyn – trilogie Body Talk – uběhly čtyři roky; Robyn sice hostovala ve skladbách kolegů, vlastní materiál ovšem nevydala.

Poslechněte si Robyn a Röyksopp v Youradiu

Nyní se to změní. Robyn totiž chystá ípíčko se svými norskými přáteli, bergenským duem Röyksopp. Jmenovat se bude Do It Again, fanoušci na něm najdou pět písniček a vyjde 26. května. Hudebníci už zveřejnili ukázku elektropopové balady Monument, poslechněte si ji pod rychlovkou.

Do It Again EP: Monument, Sayit, Do It Again, Every Little Thing, Inside The Idle Hour Club

"Je to pro mě velmi osobní písnička, protože v ní zpívám o sebeurčení člověka. Když jsme na ní dělali, bylo to jako meditace," napsala Robyn na svém webu. "Začala jsem jezdit za Sveinem a Torbjørnem do Bergenu a zakrátko jsem o tom, co děláme, začala přemýšlet spíš jako o společném dobrodružství než o hudbě na desky pro mě a pro ně. Mám je oba moc ráda, takže si vážím toho, že EP vydáme dohromady."

Prvním singlem bude právě skladba Monument, premiéru bude mít příští týden. Robyn už má za sebou spolupráci s Röyksopp má, zpívala v písničce The Girl And The Robot ze třetí desky norských producentů Junior. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=-EJUCkSMN4k