S Portless křtil Novou jízdu i hokejista Patrik Eliáš

Redakce

V naplněném pražském Lucerna Music Baru včera vyrazili Portless na svoji novou jízdu a pokřtili debutovou nahrávku New Ride. Ačkoliv deska nijak nepůsobí nijak zásadně tvrdě (přečtěte si recenzi), naživo nové skladby vyznívají daleko rázněji – třeba jako úvodní Bite Ya Lip.  

Poslechněte si Portless v Youradiu
Recenze dubnového koncertu: Portless mají jiskru. A naživo zní skvěle

Frontman Kryštof Michal si postěžoval, že novinky zatím moc nezaujaly rádia, fanoušci si ale z jejich vzkazů odnesli hlavně to, že "nejdůležitější je se pobavit." S tím nikdo v Lucerna Baru problém neměl.

Album se křtilo netradičně vodou, která symbolizuje spojení s organizací UNICEF, k níž se Portless připojili a napsali pro ni píseň Run Away. Kapelu a fanoušky zároveň pozdravil ze zámoří prostřednictvím videoprojekce hokejista Patrik Eliáš, který vyzdvihl právě spolupráci s UNICEF a popřál Portless hodně úspěchů.

Kromě novinek zařadili Portless na setlist i starší písničky z repertoáru Support Lesbiens Bet My Soul, Sweet Little Something, English Stereo či Let´s Dance. Porless budou křtít desku ještě dvakrát – 19. 11. v ostravském clubu Fabric a 20. 11. v Brně v Metro music clubu. (kač)