S Tomášem Klusem už nechodím, toť vše, říká Lenka Zahradnická

Lubos-Prochazka

Kdo patří mezi fanoušky populárního seriálu televize Nova Ordiance v růžové zahradě, pak určitě ví, kdo je herečka Lenka Zahradnická (24). Moc dobře ji znají i fanynky zpěváka Tomáše Kluse (22), se kterým se nedávno rozešla. Představitelka seriálové sestřičky Aleny Veverkové prozradila v rozhovoru pro Kouli, jakou má ráda hudbu a jestli sama vůbec sleduje televizní seriály.

Někde jsem se dočetl, že jste žila se zpěvákem Tomášem Klusem, ale že jste se rozešli. Je to pravda?
Dočetl jste se to naprosto správně. Ale více se mě na náš vztah neptejte!

Pojďme tedy k příjemnějšímu tématu. Měla jste čas si teď v létě odpočinout?
Nějaké volno jsem měla.V hlavě mám ale pokaždé neskutečné množství plánů, kam všude se pojedu podívat, že ani troje prázdniny by na to nestačily.

Ordinace v růžové zahradě má přes prázdniny pauzu. Vy už ale naplno natáčíte podzimní díly. Můžete prozradit, jak se bude vaše role vyvíjet? Vyjde vám současný vztah s doktorem Sukem, nebo zkrachuje?
Bohužel, jsme vázáni smlouvou, takže na konkrétní otázku, jako je tato, vám mohu odpovědět jen mlhavě: bude to zajímavé, nechte se překvapit!

Podívejte se na Lenku Zahradnickou v ukázce ze seriálu

http://www.youtube.com/watch?v=A3xUT1GCUXo&feature=related

Ve své roli máte neustále strach z nevěry. Jak se k nevěře stavíte ve skutečném životě?
To je otázka spíše na esej než na stručnou odpověď v pár řádcích, ale pokusím se. Nevěru neuznávám, bere čistotu vztahu. Nikdy potom už se nedá na sto procent důvěřovat. Tedy podle mě.

Chodí vám díky roli sestřičky Aleny Veverkové milostné dopisy?
Pár dopisů jsem dostala, ale nemůžu říct, že by byly přímo milostné. Každopádně za ně všem mockrát děkuji.

A odpovídáte všem fanouškům?
Kaju se! Všem, kdo mi doteď napsali, jsem nestihla odpovědět. Vynasnažím se v co nejkratším termínu (směje se).

Na co se vůbec nejraději díváte v televizi? Baví vás jako diváka seriály z nemocničního prostředí?
Na televizi mi zbude čas jen zřídka, nepatřím mezi fandy televizních seriálů, a ani bych, popravdě řečeno, neměla čas je sledovat. Když už se na něco dívám, jsou to vesměs klasické české filmy staršího data, dokumenty nebo filmový klub.

A co hudba? Jste romantička, nebo spíše rockerka?
Nepovažuji se ani za jedno. Nemám vyhraněný styl. Zvládnu chvilku poslouchat cokoliv, ale pravda je, že existuje hudba, která je mému srdci bližší. Například Jaromír Nohavica, Karel Kryl, Zuzana Navarová a samozřejmě taky Tomáš Klus. Takže asi více tíhnu k romantičce (směje se).

Poslechněte si již zesnulou Zuzanu Navarovou

Zajímá mladou a krásnou dívku, jako jste vy, česká politika, nebo jdou tyhle záležitosti mimo vás?
Mám přehled o tom, co se na české politické scéně děje, ale raději po mě nechtějte, abych cokoli, co se týká tohoto tématu, komentovala. Myslím, že v tu chvíli by se spousta lidí zděsila z mého nevybíravého slovníku.

Vaše fanoušky a obdivovatele bude určitě zajímat, kde vás mohou kromě Ordinace  vidět. Kde se na vás můžeme podívat?
Nazkoušela jsem zájezdové představení s názvem Švagřičky aneb Příbuzné si člověk nevybírá. Lidé mě můžou vidět i v pražských představeních Sněhová královna a Pohádky do kapsy. Během prázdnin jsem začala zkoušet další představení s názvem Aby bylo jasno.

Lenka Zahradnická
Narodila se v Praze ve znamení Blíženců 1. června 1985. Už od šesti let hrála, tančila a zpívala v divadelním spolku Radar, kde strávila 14 let. Vystudovala gymnázium. V roce 2004 ji přijali na DAMU, kde nastudovala mnoho komických i vážných rolí. Lidé ji teď znají hlavně díky roli sestřičky v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě. Je svobodná, žije v Praze, nedávno se rozešla se zpěvákem Tomášem Klusem.