S vyvoláváním duchů si není radno zahrávat: 5 pravdivých historek, které to dokazují

Redakce

Kdo se v dětství aspoň jednou nebál u vyvolávání duchů, ten nic pořádného nezažil! Oblíbená kratochvíle se ale může změnit v horor. Toto jsou historky, které se skutečně staly lidem, co si s magickým předmětem zahrávali...

 1. 10 dní života
  Parta středoškoláků se během seance ptala, kolik jim zbývá života. Neznámá entita všem dala 50, i 60 let, jen jedné dívce oznámila, že ji za 10 dní srazí auto, které bude řídit někdo jménem Emma. Dívka tomu nejdřív nepřikládala význam, za pár dní se ale zeptala znovu – a to už jí zbývalo jen sedm dní. A pak pět… Nakonec, totálně vystresovaná, všechno řekla svému otci. Ten jí pochopitelně vůbec nevěřil. A tak vytáhla tabulku a ukázala mu, že nelže. On ve vzteku tabulku zničil, ale v den, kdy měla zemřít, jí nakonec dovolil, aby nešla do školy. Nic se jí nestalo, ale byly to nervy!
 2. Vidím vás oknem
  Tři děti ve věku 12 a 13 let byly samy doma přes noc, a tak si ve sklepě (super nápad!) hrály s vyvolávací tabulkou. Pohyb ukazovátka dal dohromady větu „Vidím vás oknem“. Do sklepa vedlo jedno malinké okénko, za domem už byl jen temný les. A tak se kamarádi ptali, kde duch přesně je. On odvětil „Jsem pod autem“. Nějakým zázrakem parta sebrala všechnu odvahu a šla se podívat před dům, kde byl vůz zaparkovaný. Posvítili pod něj baterkou a… Tam byla syčící černá kočka. Celí vyděšení rychle utekli do domu – a v ten moment vypadl proud! Za pár minut sice zase naskočil, děcka ale celou noc zůstala vzhůru a s tabulkou už si nikdy nehrála.
 3. Největší chyba
  Mladý pár si pronajal byt, ve kterém se od začátku děly nevysvětlitelné věci. Televize a radio se zapínaly sami od sebe, voda se sama pouštěla z kohoutků. A tak se jali vyvolávací tabulky, že si s přízrakem promluví. Nedošlo jim ale, že tabulka otvírá bránu pro cokoliv, co tam na druhé straně je. Během sezení se jim nedostalo žádných pořádných odpovědí a věci se po té noci jen zhoršily, nakonec přišlo rozvázání nájemní smlouvy a stěhování. Muž prý, podle tvrzení ženy, jednu noc dokonce vstal z postele, přešel do rohu místnosti a tam si něco mumlal sám pro sebe. Když tím manželku vzbudil, hned toho nechal a šel si zase lehnout. On si nic z toho prý nepamatuje.
 4. Děsivá „nehoda“
  Dívka, která tuhle story vyprávěla, ji má od své matky. Ta, když byla mladá, strávila jedno odpoledne s kamarádkami rozhovorem s jakýmsi duchem skrze tabulku. Po chvíli jí bylo jasné, že z toho nekouká nic dobrého, a tak přetrhla kruh, nasedla do auta a jela domů. Během cesty se ale nečekaně srazila se splašeným koněm, který skončil úplně na maděru. Stalo se to uprostřed města a za bílého dne…
 5. Incident se sekačkou
  Slečna s neprovdanou tetou se svého otce vždy ptala, proč tetička žije celý život sama. Dlouho jí to nechtěl říct, až jednou z něj vypadlo, že když jí bylo asi 17, měla přítele a zkusili spolu vyvolávat duchy. Přivolané věci se teta ptala, jestli si svého milého vezme – odpověď byla ne. A tak se ptala, jestli se rozejdou, odpověď ale byla zase ne. Padla tedy třetí otázka: To jeden z nás umře? Na to tabulka odpověděla jen „Sbohem“. Týden na to tetina kluka rozemlela sekačka na dřevo při nehodě na pile, kde pracoval.

Dárek pro dceru? Ani náhodou! 5 slavných panenek, které posedl démon

Brr! Příběh Samary je podle skutečných událostí, její studnu můžete navštívit