Sázavafest se stěhuje do Benešova a bude mít šest scén

Redakce

Letošní Sázavafest (4. – 7. 8. 2011) se stěhuje z Kácova do nového areálu Zelený ostrov v Benešově, kde nabídne šest scén. Dvě z nich budou v zastřešených halách pro 5000 lidí.

Na akci se letos představí přes 120 kapel, mezi headlinery patří britští Hurts, Kosheen, Jazzanova, Alphaville a The Subways. Parkovné na odstavném parkovišti bude stát 150 korun na celou dobu festivalu, stanové městečko vyjde na 200 Kč na osobu. K dispozici tam budou i sprchy, obchod se základními potravinami a drogerií.

"Jednou z festivalových novinek bude účinkování slovenské zpěvačky Jany Kirschner, což bude její první vystoupení po mateřské dovolené a jediný potvrzený koncert v České republice," řekl ředitel festivalu Pavel Kloupar.
Dále na Sázavafestu zahrají Chinaski, Nightwork, Mandrage, Tomáš Klus, Toxique, Rybičky 48, J.A.R. nebo Monkey Business. Společný koncert v Benešově absolvují také Dara Rolins s Danem Bártou. Stejně jako loni se na Sázavafestu představí houslový virtuóz Jaroslav Svěcený, tentokrát se slovenskou skupinou Cigánski Diabli.

Předprodej vstupenek byl zahájen 1. prosince 2010 a zatím se podle pořadatelů podařilo prodat přes 5000 lístků. Od 1. května je cena jedné vstupenky 900 Kč plus poplatky. (sli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit