Sedm nositelných zimních trendů, které si zamilujete

Redakce

Na módních přehlídkách můžete vidět spoustu zajímavých trendů, ale jen málokteré z nich můžete nosit. My jsme po zhlédnutí fotografií z módních mol vybrali kousky, které nosit můžete. Které z nich si vyberete, zaleží jen na vás. My jsme se zamilovali do roláků pod šaty! Jsme totiž rádi, že se nám zvětší zimní šatník.

  • Lyžařské bundy. Sportovní lyžařské bundy, ve kterých normálně brázdíte sjezdovky, jsou nově trendem, který se bude nosit i do kanceláře. Nevěříte? Tak se podívejte na tuto fotku, kde můžete vidět kráčející modelku v lodičkách, kalhotách a dále v neuvěřitelné modré bundě.
  • Extra dlouhé rukávy. Kdo by potřeboval rukavice, když můžete mít takhle dlouhé rukávy, které schovají i prsty? My ne a ani vy už ne. Extra dlouhé rukávy jsou ideální alternativou, která nahradí rukavice. Žádné sundávání rukavic, když chcete zvednout telefon, stačí, když si vyhrnete rukáv.
  • Roláky pod šaty. Místo toho, abyste uklízeli letní šaty, tak si je nechte ve skříni. Stačí, když si pod ně navlíknete neutrální rolák. Nejen, že to vypadá zajímavě, ale ještě k tomu všemu si zdvojnásobíte zimní šatník.
  • Boty na platformě. Držte se nahoře a využijte boty na platformě. Zkuste třeba nějaké leopardí nebo i z lakované kůže.
  • Chlupaté čepice. Dají se nosit ke všemu a vypadají skvěle. Chlupaté čepice jsou navíc mnohem lepší, než pletené kulichy, protože vás udrží v teple a neprofouknou.
  • Navy kabáty. Tuhle sezónu prostě jedou navy kabátky, které jsou vybaveny krásnými zlatými knoflíčky a občas i nějakým potiskem. Jsou tak univerzální, že je můžete nosit ke všemu. Dodají vám šmrnc.
  • Naducané metalické kabáty. Vzhledem k tomu, že milujeme metalické věci, tak jsme velmi rádi, že se budou nosit metalické bundy. Jsou tedy trochu oversize, ale tak to se nosí. Bundičku můžete sladit i s elegantním outfitem, jako je zde na obrázku, a uvidíte, třeba s tím ostatní překvapíte.

Zapomeňte na nudné kabelky a pořiďte si ty, které hýří vtipem. Tyhle kousky si zamilujete

Videonávod: Jak si vyrobit look mořské panny a hlavně – ty šupiny?!