Sedm potravin, které vás překvapí. Zlepší totiž váš sexuální život!

Redakce

Odborníci na zdraví a fitness zveřejnili seznam potravin, které prý zlepšují libido. Takže nejen, že budete zdraví, ale ještě budete mít větší chuť na sex. Není to super?

  1. Cibule. Po cibuli asi nebude váš dech moc sexy, ale jako potravina posiluje reprodukční orgány a zvyšuje hladinu testosteronu v těle, který u mužů i žen posiluje libido. Někdo dokonce říká, že cibule buduje sexuální energii.
  2. Česnek. Asi ani po něm nebudete moc vonět, ale když si ho dáte společně, tak to nebude vadit ani jednomu z vás. Nebo ho jednoduše zařaďte do svého jídelníčku. Česnek obsahuje allicin, který opět zvyšuje hladinu testosteronu. Navíc také zvyšuje sexuální výdrž.
  3. Kajenský pepř. Je pálivý jako oheň, tak ještě aby vás tím nerozpálil! Pálivé papričky obsahují kapsaicin, který zahřívá tělo, zlepšuje krevní oběh, tudíž prokrvuje i pohlavní orgány. Papričky působí hned, takže si je dejte předtím, než jdete na věc.
  4. Datle. Datle jsou bohaté na aminokyseliny, které jsou známé pro zvyšování sexuální výdrže. Mnozí o nich však hovoří jako o afrodiziaku, takže vás pořádně nažhaví. Můžete se jimi navzájem krmit nebo je zařaďte do svého jídelníčku.
  5. Fíky. Stejně jako datle jsou i fíky bohaté na aminokyseliny a jsou taktéž brány jako afrodiziakum. Vůně a textura fíků je velmi aromatická a smyslná, takže možná už jen to, když si je vezmete do postele, vás dostane na kolena…
  6. Goji. Goji je velmi zdravé a v asijských zemích se používá jako sexuální tonikum, protože zvyšuje hladinu testosteronu. Přidejte tyto blahodárné bobule do svého salátu nebo je jezte samotné.
  7. Tučné ryby. Losos, tuňák a makrela mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, které zvyšují hladinu dopaminu v těle, stejnou látku, kterou tělo vylučuje během orgasmu. To vám zlepší náladu a budete maximálně uvolnění, což zvýší chuť na sex.

5 beauty tipů, které se můžete naučit od olympijské medailistky April Ross

Kuřáci mají čtyřnásobné riziko vzniku nádoru močového měchýře!